Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

“Lielā Talka” izsludina konkursu “Zaļais, kur esi!?”

“Lielā Talka” izsludina sociālo tīklu konkursu, kurā aicināts piedalīties ikviens interesents. Gan zaļā dzīvesveida un zaļo ideju piekritējs, gan tie, kuri līdz šim ir tikai vērojuši videi draudzīgos vai nedraudzīgus procesus. Konkurss “Zaļais, kur esi!?” startēs 15. februārī un noslēgsies 31. maijā. Interesantākā un vislielāko atzinību guvušā darba autors saņems balvu 300 eiro vērtībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šogad “Lielā Talka” notiks Starptautiskajā Zemes dienā – 22. aprīlī. Aicinām izmantot šo laiku gan talkošanai, gan konkursa darbu gatavošanai.

Lai piedalītos konkursā, dalībniekam savā sociālajā kontā jāizvieto līdz vienai minūtei garš video ar norādi: “Konkursam Zaļais, kur esi!”. Tajā radoši un iedvesmojoši jāatspoguļo videi draudzīga un atbildīga cilvēka principi vai aktivitātes, domas, aicinājumi, paraugdemonstrējumi, rīcība vai kas cits, kas varētu iedvesmot klipa skatītājus būt vai kļūt videi draudzīgiem. Pašā videoklipā un tā pavadošajā tekstā, izvietojot klipu jūsu sociālajā kontā, obligāti jāpievieno 2 tēmturi: #zalaiskuresi un #lielatalka. Konkursa dalībniekam ir jābūt aktīvam savam sociālo tīklu kontam, kā arī, lai piedalītos konkursā,  jāpieseko tam “Lielās Talkas” sociālajam kontam ( FB, Instagram vai TikTok), kurā pretendents izvieto savu konkursa video.

Neskaidrību gadījumā aicinām rakstīt uz e-pastu: talkas@talkas.lv ar norādi – Konkursam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Konkursā var piedalīties jebkura vecuma, tautības vai nodarbinātības cilvēki – skolnieki, studenti, strādājošie vai pensionāri. Galvenais noteikums, lai klips būtu interesants un iedesmojošs. Neliekam ierobežojumus arī attiecībā uz dalības formu, proti, var iesniegt individuālus vai kolektīvus darbus. Tāpat viena persona var konkursam pieteikt vairākus klipus, tos atsevišķi ievietojot savos sociālo tīklu kontos ar atbilstošajiem tēmturiem. Var arī izmanatot visas iespējas, ko šobrīd piedāvā mākslīgais intelekts ( MI). Mums ir būtiska ideja un entuziasms ar kuru tiks gatavoti darbi, pašatdeve un idejas pasniegšanas veids. Manuprāt, tieši radošos konkursos var atrast vislabākos veidus kā sabiedrībai skaidrot zaļās idejas un kā mudināt mūs rīkoties un dzīvot dabai draudzīgi,” skaidro “Lielās Talkas” vadītāja Vita Jaunzeme.

Konkursa uzvarētājs tiks noteikts pēc diviem kritērijiem:

  • žūrijas vērtējums, kurā izvērtēs video sižeta atbilstību tēmai;
  • visvairāk savākto atzinības zīmju (like, īkšķītis, sirsniņa) skaits konkrētā sociālo tīklu kontā. Ja video tiks izvietots vairākos vienas personas kontos, tiks vērtēts tas konts un tas video, kurš būs saņēmis vislielāko atzinības zīmju skaitu.

Uzvarētāja paziņošana un apbalvošana notiks rudenī, Pasaules talkas (WorldCleanUpDay) dienā – 16. septembrī. Labākos, interesantākos un atbilstošākos videoklipus Lielā Talka pārpublicēs savos sociālo tīklu kontos un mājas lapā www.talkas.lv , kā arī to autori tiks pieminēti preses relīzēs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat, vēlamies atgādināt, ka ikviens var palīdzēt Latvijai kļūt zaļākai un tīrākai gan talkojot gan nemēslojot, gan arī ziedojot “Lielai Talkai”.

Visi saziedotie līdzekļi tiks izmantoti talkas organizēšanai un talciniekiem nepieciešamā inventāra iegādei. Tāpat saziedotie līdzekļi tiks izmantoti Laimes koku parku veidošanai, labiekārtošanai un stādu iegādei. Līdz ar to, tie, kuriem nav iespējams pašiem talkot Latvijā, tostarp arī diasporas pārstāvjiem, bet kuri vēlas, lai mūsu valsts kļūtu tīrāka un zaļāka, ir iespējams piedalīties ziedojot.

Ziedojumu iespējams veikt privātām un juridiskām personām “Lielās Talkas” mājaslapā www.talkas.lv – gan atklāti, gan anonīmi. Visi ziedotāji, kuru izvēlējušies veikt ziedojumu atklāti, tiks atspoguļoti “Lielās Talkas” mājaslapā sadaļā “Ziedot”. Savukārt, ja ziedojuma apmērs būs vismaz 3000 eiro, ziedotājs tiks atzīmēts “Lielās Talkas” mājaslapas sadaļā Organizatori pie lielajiem ziedotājiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biedrība “Pēdas LV”, kas Latvijā kopš 2008.gada organizē “Lielo Talku” un Pasaules talku, ir sabiedriskā labuma organizācija kopš 2011.gada ar Reģ.Nr. 40008177683.

Vairāk informācija mājas lapā www.talkas.lv

Informāciju sagatavoja: Ulrika Jefremova, “Lielās Talkas” sabiedrisko attiecību konsultante

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.