Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Līdz 14.jūlijam aicina nominēt vidzemniekus titulam “20 personības 20 gados”

Vidzemes plānošanas reģions (VPR) un “Europe Direct Vidzeme” aicina līdz 14.jūlijam izvirzīt vidzemniekus titulam “20 personības 20 gados. Vidzemnieku godināšana 2024”, aģentūru LETA informēja VPR sabiedrisko attiecību speciāliste Laima Spalva.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Titulam aicina pieteikts cilvēkus, kuri laikā kopš Latvijas pievienošanās Eiropas Savienībai un NATO ar savu darbu un entuziasmu ir snieguši īpaši ievērojamu ilgtermiņa ieguldījumu sava ciema, novada, reģiona attīstībā un veidojuši Latvijas un Eiropas nākotni. 20 nominētās personības tiks godināti pasākumā, kas notiks 14. augustā Cesvaines pilī.

Nominācijai iespējams pieteikt entuziastus Vidzemē, kuri laika posmā no 2004.gada 1.maija līdz pat šim brīdim ir attīstījuši idejas, īstenojuši iniciatīvas un iedrošinājuši sabiedrību nozīmīgām pārmaiņām, vienlaikus veicinot ilgtermiņa izaugsmi un attīstību reģionā, valstī un Eiropā.

VPR administrācijas vadītāja Guna Kalniņa-Priede aicina ikvienu iedzīvotāju aktīvi iesaistīties un pieteikt tos, kuri ir devuši nozīmīgu ieguldījumu Vidzemes izaugsmē. Varbūt tas ir kaimiņš, kurš no nelielas iniciatīvas radījis ievērojamu ilgtermiņa projektu, vai kolēģis, kurš ar savām idejām un neatlaidīgo darbu ir veicinājis pozitīvas pārmaiņas. Šīs 20 izcilās personības kalpos kā spilgts piemērs un iedvesmas avots ikvienam vidzemniekam, mudinot arī citus sasniegt augstus mērķus un veidot nākotni, uzsver Kalniņa-Priede.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No visiem saņemtajiem pieteikumiem tiks izvēlētas 20 personības, tostarp vismaz viena no katra Vidzemes plānošanas reģiona teritorijā ietilpstošā novada. Lai pieteiktu kandidātu, līdz 14.jūlijam jāaizpilda pieteikuma anketa tiešsaistē, pamatojot izvirzītā kandidāta ieguldījumu un aprakstot, kā konkrētā cilvēka devums ir nostiprinājis kā Latvijas, tā Eiropas Savienības vērtības. Anketa pieejama “https://forms.gle/E92mhKNQP5hgG1tXA”.

Daiga Kļanska, LETA

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.