Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Laura Valtera dzejkoncerts Turnas tautas namā

Turnas tautas nams rudens sezonu iesāks 25. septembrī ar Laura Valtera dzejkoncertu “Sirds Silta Sajūta”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iespējams, mazliet neierasti, ka koncerts notiks pirmdienā, bet apzināti sākums plānots pulksten 19.30, lai arī strādājošie mūzikas un dzejas mīļotāji varētu apmeklēt pasākumu.

Lauris Valters ir mūziķis, komponists, dziedātājs un arī dzejnieks, kurš Latvijas mūzikā aktīvi darbojas jau daudzu gadu garumā. Savulaik bijis grupas “Ēnas” solists un dziesmu autors tādām kompozīcijām kā “Neprātīgais”, “Ar skaistām frāzēm”, “Beautiful Morning” u.c. Pēdējos 10 gadus muzicē kā solomākslinieks.

2019. gada rudenī Laurim iznāca soloalbums “Mirklī ieklausies”, kā arī pirmā dzejas grāmata “Visumā Veidoti Vārdi”, savukārt 2020. gadā pie klausītājiem nonāca šūpuļdziesmu albums bērniem un ģimenēm “Guliet, mazie!”, ziemas noskaņu albums “Sirds kā bāk­uguns”, kā arī otrais dzejoļu krājums “Garam Gara Gaita”. Trešā dzejas grāmata “Sirds Silta Sajūta” izdota 2022. gada rudenī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Daudzas L. Valtera dziesmas regulāri skan lielākajās Latvijas radiostacijās, piemēram, “Tad apstājas laiks”, “Būtu tā vērts”, “Nāc”, “1836”, “Mirklī ieklausies”, “Saule zenītā” un citas. L. Valteram ir daudz skaistu, romantisku un arī enerģisku dziesmu, kuras varēs dzirdēt koncertprogrammā “Sirds Silta Sajūta”. Skanēs arī vairākas skanīgas latviešu tautasdziesmas, koncertu papildinot arī ar īpašiem Laura dzejoļiem. Pēc koncerta būs iespēja iegādāties autora CD un dzejas krājumus ar novēlējumu un autogrāfu.

23. septembrī Turnas tautas namā nenotiks Rudens balle, kā bija plānots. Tās vietā būs šis dzejkoncerts. No sirds gaidīsim Turnas tautas namā! Uz koncertu būs jāiegādājas biļetes (pirmsskolas vecuma bērniem bez maksas). Biļetes varēs iegādāties pirms pasākuma Turnas tautas namā.

Baiba Karpova, Turnas tautas nama vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.