Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Lauku tūrismu bremzē valdības pieņemtie lēmumi

Zemnieku saimniecība “Jaun-Ieviņas” Raunas pagastā ir daudznozaru saimniecība, kas nodarbojas ar putnkopību, biškopību, dārzeņu un graudaugu audzēšanu, tūrismu, kā arī kokogļu ražošanu. Ja kādā attīstība tiek bremzēta, tad blakus nozares palīdz noturēties virs ūdens.“Jaun-Ieviņas” ir īsta latviešu lauku sēta, ko Rudzīšu dzimta saviem spēkiem cēlusi no 1840. gada. Tur saimnieko Uldis un Ineta Rudzīši. Viņi jau ilgus gadus attīsta bioloģisko lauksaimniecību, ražojot ekoloģiskus produktus vietējam pārtikas tirgum. Tūrisma saimniecībā ganās gan savvaļas zirgi, gan govis un sastopami dažādi putni, tur audzē un pārstrādā cidonijas, kopj bites. Kopumā viņi apsaimnieko nepilnus 100 hektārus zemes.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.