Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Lauku atbalsta dienests apstiprina Valkas novada pašvaldības projektu “Sēļu ciema publiskās ārtelpas labiekārtošana”

Foto: valkasnovads.lv

Valkas novada pašvaldība ir saņēmusi informāciju no Lauku atbalsta dienesta, ka ir apstiprināts pašvaldības iesniegtais projekts “Sēļu ciema publiskās ārtelpas labiekārtošana” (Nr. 22-09-AL12-A019.2201-000009) LEADER programmā, kuru plānots īstenot Sēļos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekts tiks īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros. Projektu apstiprināšanai ir virzījusi biedrība “Lauku partnerība ZIEMEĻGAUJA”.

Projekta mērķis ir veicināt izklaides un atpūtas iespēju attīstību Valkas pagastā, Valkas novadā un visā biedrības “Lauku partnerība Ziemeļgauja” teritorijā, labiekārtojot esošo infrastruktūru un uzstādot mūsdienīgu apgaismojumu. Pilnveidot brīvā laika pavadīšanas iespējas vietējiem iedzīvotājiem.

Projekta ietvaros paredzēts izbūvēt gājēju celiņus plānotajā atpūtas teritorijā (kopējais garums 240m), celiņu paredzēts veidot no grants seguma, sablietējot to. Teritorijā plānots uzstādīt 5 apgaismes ķermeņus ar saules baterijām, lai izgaismotu atpūtas vietu dienas tumšajā laikā. Paredzēts uzstādīt nojumi ar izbūvētu platformu, kur varēs uzstāties dažādi mākslinieki, rīkojot pagasta pasākumus. Atpūtas teritorijas vidū plānots uzstādīt ugunskura vietu. Lai pilnveidotu plānoto teritoriju, tad, atskaitot projektā paredzētās aktivitātes, Valkas pagasta pārvalde plāno veikt papildus darbus saimnieciskā kārtā – uzstādīt 5 parka soliņus, pārvietot esošās šūpoles, izveidot koku un krūmu stādījumus, atjaunot pludmales volejbola un ielu basketbola laukumus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekta kopējās izmaksas ir 29 994,68 EUR, attiecināmās izmaksas veido 29 994,68 EUR, tai skaitā ELFLA finansējums ir 26 995,21 EUR jeb 90 % no attiecināmajām izmaksām un Valkas novada domes līdzfinansējums ir 2999,47 EUR jeb 10 % no attiecināmajām.

Informāciju sagatavoja: Toms Simtiņš, projekta vadītājs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.