Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Lauksaimnieki steidz pieteikties platību maksājumiem

Tuvojoties datumam, kad var pieteikties platību maksājumiem bez atbalsta apjoma samazinājuma (kas ir 23. maijs), lauksaimnieki steidz aizpildīt iesniegumus Lauku atbalsta dienestam (LAD). Tie, kuri netiek galā saviem spēkiem, izmanto uzņēmējdarbības un lauksaimniecības konsultantu palīdzību.

Smiltenes novada pašvaldības Uzņēmējdarbības un lauksaimniecības konsultante Dzintra Medne jau divas reizes ir devusies uz Trapeni, lai tiktos ar interesentiem un sniegtu atbildes uz iedzīvotājus interesējošiem jautājumiem. Pēc jaunizveidotā novada tā viņai bija pirmā vizīte Trapenē. Tā kā daudzi nebija pamanījuši informāciju par speciālistes ierašanos, pirmajā reizē pie viņas ieradās četri vietējie iedzīvotāji.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.