Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Latvijas ziemas orientēšanās čempionātu sezona noslēgusies

FOTO: Azimuts OK – Smiltenes BJSS sportisti 

Aizvadītajā nedēļas nogalē Madonā Smeceres Silā noslēgusies Latvijas čempionātu sezona orientēšanās ar slēpēm.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sestdien tika noskaidroti medaļu ieguvēji vidējā distancē. No Azimuta sportistiem sudraba medaļa M-55 grupā Mārim Stabiņam un bronzas medaļa M-70 grupā Aldim Lapiņam. M-50 grupā Raivis Kalniņš izcīnīja 4. vietu un M-60 grupā Pēteris Kokarēvičs 5. vietu.

Smiltenes BJSS sportistiem vietas labāko desmitniekā. W-17 grupā Marta Kalniņa izcīnīja 5. vietu , kas 17 meiteņu konkurencē ir lielisks rezultāts. M-12 grupā salīdzinot ar pirms nedēļas Daugavpilī notikušo čempionātu dalībnieku skaits dubultojies līdz 16. Eduardam Zariņam izcīnīta 5. vieta , Gustavam Solovjovam 6. vieta un Raivo Sarkangalvim 8. vieta. W-12 grupā Dārta Pauliņa šoreiz 8. vietā.

Daudzskaitlīgajā M-14 grupā Artim Harkinam Latvijas čempionāta vērtējumā 6. vieta, bet kopējā konkurencē ar lietuviešiem 11. vieta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vidējās distances rezultāti, spliti un grafiki
Vidējās distances kartes
Bildes no vidējās distances

Saulainajā 18. februārī uz starta līnijas devās Latvijas un Lietuvas klubu stafešu komandas, lai noskaidrotu labākos visdažādākajās vecuma grupās. Pirms starta sacensību organizatori brīdināja dalībniekus par ledainajām mazajām špūrēm. Kaut arī sniega motocikli bija strādājuši visu nakti irdinot trases, tomēr pēc lietainās iepriekšējās dienas sals bija darījis savu un nobraucienos bija jābūt īpaši uzmanīgiem.

Panākumi divām Smiltenes BJSS komandām kur M-12 grupā par Latvijas čempioniem tika kronēti Eduards Zariņš , Dārta Pauliņa un Gustavs Solovjovs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sudraba godalgas W-17 grupas meitenēm Martai Kalniņai , Anetei Stabiņai un Kitijai Abulai. Kopējā vērtējumā ar Lietuvas meitenēm viņām 3. vieta.

Sudraba godalgas izcīnīja arī Azimuta veterāni pāru stafetē M-125 grupā. Komandā startēja Māris Lapiņš un Pēteris Kokarēvičs.

Azimuta komanda startēja arī vīriešu Elites grupā. Latvijas čempionāta vērtējumā izcīnīta augstā 5. vieta. Etapu secībā komandā startēja Austris Kalniņš , Raivis Kalniņš un Zanda Stabiņa. Bez piedzīvojumiem neiztika , jo Raivim ceļā uz pirmo KP salūza slēpes stiprinājums. Raivis pieņēma lēmumu pēc citas slēpes uz starta-finiša zonu neatgriezties un turpināja veikt distanci skriešus nesot slēpes rokās , kas pēc sacensību noteikumiem ir atļauts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Stafešu sacensību rezultāti, spliti un grafiki
Bildes no stafešu sacensībām

Atbalstītāji: “Maxima”, Madonas novads; pasākumu organizēja orientēšanās klubs “Arona” sadarbībā ar Latvijas Orientēšanās federāciju.

Latvijā orientēšanās uz slēpēm sezona ir noslēgusies, bet no 23. – 25. februārim tepat Igaunijā Haanjā norisināsies Pasaules Kausa sacensības, U23 Pasaules čempionāts un Pasaules veterānu čempionāts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasaules veterānu čempionātā startēs Raivis Kalniņš un Māris Stabiņš. Savukārt atklātajās tautas sacensībās piedalīsies Smiltenes BJSS audzēkņi.

Māris Stabiņš

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.