Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Latvijas Televīzijā pārraidīs atbalsta koncertu ukraiņu bēgļu ģimenēm ar bērniem “Palīdzi celties!”

26.martā no plkst. 13.50 Latvijas Televīzija (LTV) pārraidīs atbalsta koncertu ukraiņu bēgļu ģimenēm ar bērniem “Palīdzi celties!”, kas norisināsies Mežaparka Lielajā estrādē. Koncerta laikā būs pieejams tālruņa numurs ziedojumiem – 90006864 (4,27 EUR par zvanu), tāpat arī visi par koncerta biļetēm gūtie ienākumi tiks ziedoti Bērnu slimnīcas fondam, novirzot tos ukraiņu bērnu psiholoģiskajam atbalstam un ārstēšanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tieši bērni kara sekas izjūt visasāk, un tieši ukraiņu bērniem šobrīd palīdzība ir vajadzīga visvairāk. Ar muzikāliem priekšnesumiem un citām saliedējošām aktivitātēm ziedosim un atbalstīsim, uzmundrinot, stiprinot un palīdzot atkal celties – fiziski, emocionāli un visiem kopā. 

Televīzijas pārraidi moderēs LTV žurnāliste Laura Vonda, savukārt pasākumu vadīs Dita Lūriņa un Aivis Ceriņš. Koncertu ar savu klātbūtni atbalstīs Valsts prezidents ar kundzi, Rīgas mērs, veselības ministrs, Ukrainas vēstnieks Latvijā, Bērnu slimnīcas un Bērnu slimnīcas fonda pārstāvji, kā arī Ukrainas bēgļu ģimenes.

Koncertā uzstāsies mūziķi: “Latvian Voices” un Maria Savenko (UKR), Ance Krauze ar bērniem, Sējānu ģimene, Juris Kaukulis ar meitu Rūtu, Kristīne un Marts Kristiāns Kalniņi, Edgars Kārklis, Anmary, Zigfrīds Muktupāvels, “Carnival Youth”, Ieva Kerēvica, Emīls Balceris, Andris Ērglis, Dināra Rudāne, Aija Vītoliņa, Daumants Kalniņš, Ieva Sutugova, Jānis Stībelis, Ainars Mielavs, Atis Zviedris, Māra Upmane-Holšteine, Goran Gora, “My Radiant You”, Miks Dukurs, Jānis Aišpurs, Aija Andrejeva, Ralfs Eilands, Džonijs Salamanders, Aminata, kamerkoris “Nošu planētas” un Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas zēnu koris.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Mēs vienmēr esam varējuši atbalstīt savus bērnus, un ticu, ka spēsim parūpēties arī par visiem Ukrainas bērniem, kuri atraduši Latvijā mājas uz laiku. Mežaparka Lielajai estrādei ir īpaša nozīme Latvijas vēsturē – šeit esam bijuši vienoti valstij svarīgos brīžos un guvuši pārliecību par savu spēku. Šoreiz aicinām ikvienu būt kopā ar Ukrainas cilvēkiem, atbalstīt viņus gan emocionāli, gan praktiski, pašiem smeļoties spēku vienotībā un sirsnībā,” teic Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa.

Pasākuma laikā veidos bērnu zīmējumu sienu, tāpēc arī paši mazākie atbalstītāji aicināti nest savus mākslas darbus vai radīt tos koncerta norises laikā.

Koncerts “Palīdzi celties!” būs skatāms 26. martā tiešraidē no plkst. 13.50 LTV1, REplay.lv, sabiedrisko mediju portālā LSM, kā arī LTV sociālajos tīklos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncertu rīko Bērnu slimnīcas fonds, Latvijas bērnu onkoloģijas fonds un Rīgas dome.

Organizatori drošības nolūkos aicina apmeklētājus klātienē Mežaparka Lielajā estrādē iespēju robežās ievērot epidemioloģiskās drošības noteikumus.

Palīdzēsim celties kopā!

Informāciju sagatavoja: Ginta Martini, komunikācijas speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.