Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Latvijas Televīzija aicina organizēt Pasaules čempionāta hokejā spēļu publisko skatīšanos

2024. gada Pasaules čempionāts hokejā (PČH) norisināsies no 10. līdz 26. maijam Čehijas pilsētās – Prāgā un Ostravā. To pārraidīs Latvijas Televīzija – kanālā LTV7 un sabiedrisko mediju portālā LSM. Latvijas Televīzija aicina jebkuru interesentu iesniegt pieteikumu, lai iegūtu atļauju PČH spēļu publiskai demonstrēšanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Mēs gribam, lai visa Latvija sekotu līdzi Pasaules čempionātam hokejā. Vienalga, vai tas notiek parkos, fanu teltīs, kultūras namos vai pat dzelzceļa stacijās. Atliek tikai korekti, atbilstoši prasībām iegūt bezmaksas tiesības, un rīkotāji varēs droši organizēt hokeja publisko noskatīšanos Latvijā un priecēt tautu,” norāda LTV Sporta redakcijas vadītājs Andris Ušackis.

Atļauja nodrošina iespēju komersantiem, pašvaldībām un jebkuram citam interesentam organizēt PČH spēļu publisko skatīšanos – speciāli organizētu pasākumu, kas tiek rīkots vietā un laikā, kur ikdienā nenotiek regulāra televīzijas vai interneta kanālu skatīšanās. Lai saņemtu atļauju, ir jāaizpilda pieteikums, kas atrodams LTV mājaslapas sadaļā “Pakalpojumi”: ltv.lsm.lv/pakalpojumi/atlaujas-latvijas-televizijas-satura-publiskai-demonstresanai.

Ja dokuments aizpildīts elektroniski, tas jānosūta uz e-pasta adresi sublicence@ltv.lv, savukārt, ja ar roku, tad jānosūta uz adresi – Valsts SIA “Latvijas Televīzija”, Zaķusalas krastmala 33, Rīga, LV-1050, Latvija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas Televīzijas pārraides tiesības nodrošina vienošanās ar Starptautiskās hokeja federācijas pasaules čempionāta ekskluzīvo mediju un mārketinga partneri “Infront Sports & Media AG”. Vienošanās paredz pārraides tiesības no 2024. gada līdz 2028. gadam.

Ginta Martini, Satura komunikācijas vadītāja, Latvijas Televīzija

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.