Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

“Latvijas dzelzceļš” aicina bērnus un jauniešus uzzīmēt vilcienu un piedalīties jaunas animācijas filmas tapšanā

VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) aicina ikvienu bērnu un jaunieti piedalīties konkursā “Uzzīmē vilcienu”. Konkursā uzvarējušie mākslas darbi tiks iedzīvināti LDz animācijas filmā, tikmēr jaunie mākslinieki varēs ieskatīties tās tapšanas aizkulisēs un saņems pārsteiguma balvas no LDz.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkurss norisināsies līdz š.g. 19.februārim, un tā dalībniekiem – bērniem un jauniešiem līdz 18 gadu vecumam, savos zīmējumos jāattēlo vilciens vai lokomotīve. Zīmējuma tehnika ir jauno mākslinieku brīva izvēle, galvenais – radošais lidojums!

Kā norāda LDz galvenais tehniskas inspektors Dainis Zvaners: “Jau leģendāras ir kļuvušas LDz un animācijas filmu studijas “Avārijas brigāde” pirms vairāk nekā desmit gadiem tapušās animācijas filmas par to, kā uzvesties (un – kā neuzvesties!) dzelzceļa tuvumā. Gadi ir pagājuši, bet LDz prioritāte – drošības veicināšana un drošas uzvedības principu mācīšana gan bērniem un jauniešiem, gan pieaugušajiem – nav mainījusies! Tādēļ LDz ir uzsācis darbu pie jaunas animācijas filmas veidošanas, kas interesantā un saistošā veidā stāstīs par drošību sliežu ceļu tuvumā, un kas pie skatītājiem nonāks šī gada otrajā pusē.”

Konkursa žūrija izvēlēsies trīs jauno mākslinieku darbus, kurus animatori pilnīgi vai daļēji iedzīvinās topošajā animācijas filmā. Mākslas darbus jāsūta uz e-pastu: sanita.simansone@ldz.lv. Iesūtītie darbi būs apskatāmi mājas lapā www.dzirdiredzidzivo.lv  un “Latvijas dzelzceļš” sociālajos tīklos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

LDz aicina ikvienu bērnu un jaunieti būt aktīvam un iesaistīties animācijas filmas tapšanā!

Informāciju sagatavoja: VAS “Latvijas dzelzceļš” Korporatīvās komunikācijas daļa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.