Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Laime visiem vienāda – to rada hormoni

Latvijas simtgadē pierobežā tika atvērts dīvains veidojums – Laimes muzejs. Kā gan laimi var parādīt muzejā? Izrādās, var. Par to var pārliecināties, dodoties uz Krāslavas novada Indras pagastu. Tiesa, ēka, ko ieraugām, pirmajā brīdī rada asociāciju ar baznīcu. Un tā jau arī ir – ēka savulaik celta kā luterāņu baznīca Latvijas robežsargiem 1939.gadā, bet pirmais un vienīgais luterāņu dievkalpojums baznīcā noticis tikai 1944.gadā. Taču pašai ēkai palaimējies, jo tajā nav bijusi ne kolhozu noliktava, ne arī turēti lopi, kā tas bija daudzviet citur. Ēkā tikusi ierīkota sporta zāle vietējai skolai un rīkoti izklaides pasākumi. Tad ēka palikusi tukša, līdz radusies ideja par Laimes muzeju.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.