Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

“Laimas” labdarības namiņš arī šogad piepildīs bērnu sapņus

Šonedēļ jau vienpadsmito gadu pēc kārtas durvis ver “Laimas” labdarības namiņš, aicinot arī šajā gadā sarūpēt bērnu gaidītās dāvanas. Ielūkojoties “Laimas” labdarības namiņā (interneta vietnē www.laimasnamins.lv), ir aplūkojamas kartītes, kuras zīmējuši bērni no dažādiem Latvijas novadiem un norādījuši savas sapņu dāvanas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kristu iepriecinās vilciens, Kitija vēlas saņemt lelli, Nauris vēlas mašīnu ar pulti, Sofija priecāsies par sienas pulksteni. Tie ir tikai daži no bērnu sapņiem, jo šajā gadā tie ir 1500 bērni no dažādām vietām, kuri tic, ka kārotās Ziemassvētku dāvanas viņiem atnesīs labie rūķi vai pats Ziemassvētku vecītis.

Labdarības projektā piedalās bērni no ģimenēm ar dažādiem sociālajiem statusiem, no daudzbērnu, audžu un maznodrošinātām ģimenēm, kā arī bērni ar invaliditāti. “Laimas” labdarības namiņā viņu sapņi par Ziemassvētku dāvanām sastop cilvēkus, kuri ir gatavi tos piepildīt. Bērnu zīmētās kartītes glabā ļoti dažādas vēlmes – sākot no ikdienā nepieciešamām praktiskām lietām līdz tādām, kas noderīgas brīvajā laikā un palīdz izkopt spējas un talantus.

Kā vēsta akcijas organizatori, šogad “Laimas” labdarības namiņš ļaus piepildīt ne tikai Latvijas, bet arī daļas šeit dzīvojošo Ukrainas bērnu sapņus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ieejot otrajā desmitgadē, “Laimas” labdarības namiņš būs pieejams ne tikai digitālajā vietnē www.laimasnamins.lv, bet arī klātienē trīs Latvijas reģionos – Liepājā, Cēsīs un Rēzeknē.

“Desmit pastāvēšanas gadu laikā “Laimas” labdarības namiņš palīdzējis piepildīt 10 720 bērnu ticību Ziemasvētku brīnumam. Labdarības iniciatīvai ieejot otrajā desmitgadē, ir milzīgs gandarījums, ka tā saglabā aktualitāti pāri laikam: iemīļots klātienes namiņš akcijas iesākumā un virtuāls – pandēmijas posmā, pielāgojies tā brīža apstākļiem. Šogad tas spēris soli uz priekšu ar līdz šim nepieredzētu notikumu – pirmo reizi durvis vērs “Laimas” labdarības namiņa vēstniecības, kas vēstīs par šo sirsnīgo projektu trīs dažādās vietās visā Latvijā: Liepājā, Cēsīs un Rēzeknē. Esam pateicīgi ikvienam – gan dāvinātājiem, kuri šo gadu laikā atsaukušies “Laimas” labdarības namiņa iniciatīvai, gan sociālajiem darbiniekiem, kuri palīdzējuši, apzinot un uzrunājot dažādu sociālo statusu ģimenes, gan mūsu komandai, kas strādājusi pie projekta realizācijas,” izteicies “Orkla Latvija” valdes priekššēdētājs Toms Didrihsons.

“Laimas” labdarības namiņš darbosies līdz pat 18. decembrim, un ikviens atbalstītājs aicināts apmeklēt projekta mājaslapu www.laimasnamins.lv, kā arī “Laimas” labdarības namiņa vēstniecības klātienē Liepājā (Liepājas teātrī), Cēsīs (Vidzemes  koncertzālē “Cēsis”) un Rēzeknē (Latgales vēstniecībā “Gors”) – gan virtuāli, gan klātienē būs iespēja iepazīties ar bērnu gatavotajām kartītēm un vēlmēm, izvēlēties, kuru no tām piepildīt. Kad kartīte izvēlēta un dāvana sarūpēta, būs jāaizpilda pieteikuma forma projekta mājaslapā un ikviens dāvanu varēs nodot tuvākajā “DPD” paku skapī vai lielākas dāvanas nosūtīt ar “DPD” kurjeru bez maksas.

Jāmin, ka šī labdarības iniciatīva tiek īstenota ciešā sadarbībā ar Latvijas reģionu sociālajiem dienestiem.  

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.