Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Laikraksta “Ziemeļlatvija” interneta portālam – 14 gadi!

Pirms 14 gadiem, 2007.gada 11.novembrī, sāka darboties laikraksta “Ziemeļlatvija” interneta portāls www.ziemellatvija.lv. Foto: No laikraksta arhīva

2007. gada 11. novembrī darboties sāka laikraksta “Ziemeļlatvija” interneta portāls ziemellatvija.lv, kas šogad Lāčplēša dienā svin 14 gadu jubileju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Portāls savas pastāvēšanas laikā vienmēr centies būt klāt svarīgākajos notikumos Smiltenes, Valkas un vēl nesenā pagātnē arī Strenču novados, operatīvi informējot par aktualitātēm – svarīgo un notiekošo ne tikai novados, bet arī visā Latvijā un kaimiņzemē Igaunijā.

Portāla pastāvēšanas laikā tam bijuši trīs redaktori – Sarmīte Ozola, kas stāvēja pie tā pirmsākumiem un portālu vadīja 11 gadus, Ance Andrējeva-Empele par portālu rūpējās no 2018. gada augusta līdz brīdim, kad pagājušā gada novembrī par tā redaktoru kļuva Oskars Morozovs.

Savu 15 gadu jubileju 2022. gada 11. novembrī ziemellatvija.lv cer sagaidīt jaunā – mūsdienīgā un lietotājam draudzīgākā izskatā un funkcionalitātē, joprojām pildot savu galveno uzdevumu – operatīvi un objektīvi informēt par notiekošo Smiltenes un Valkas novados.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Portāla prezentācijas pasākuma, kas notika 2007.gada novembrī Valkā, fotogalerija apskatāma ŠEIT.

Portāla prezentācijas pasākuma, kas notika 2007.gada novembrī Smiltenē, fotogalerija apskatāma ŠEIT.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.