Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Lai vienmēr blakus ir mīļie cilvēki, dēls, dziedāšana un puķes

Šajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā uz sarunu aicināju Valkas pilsētas kultūras nama direktora vietnieci Līgu Pandaloni. Cilvēku ar gaišu, emocionālu, sirsnīgu skatu un plašu sirdi. Domāju, ka nav nemaz tik daudz cilvēku, kāda ir Līga. Šķiet, ka pazīstu viņu jau simts gadus, bet šī saruna atklāja arvien jaunas viņas dvēseles šķautnes. Turklāt Līga bija viena no tām, kura Latvijas 104. gadadienā saņēma Valkas novada nozīmīgāko apbalvojumu – Atzinības rakstu. Daudz vairāk par šo nozīmīgo notikumu viņu priecē no cilvēkiem saņemtie atzinīgie vārdi un sveicieni. Līga pilsētas kultūras namā dažādos amatos, sākot no kultūras pasākumu organizatores līdz pat direktores vietnieces amatam, strādā jau 18 gadus.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.