Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Labdarības akcijā #WhiteFriday aicina ziedot līdzcilvēku atbalstam

Publicitātes foto.

Piektdien, 4. novembrī, labdarības organizācija Ziedot.lv kopā ar uzņēmumu “Mobilly” jau ceturto reizi īstenos par tradīciju kļuvušo Vislatvijas ziedošanas akciju #WhiteFriday. Tās mērķis arī šogad ir veicināt sabiedrības iesaisti un vākt ziedojumus vairāk nekā 90 labdarības un nevalstiskajām organizācijām, kam ikdienas darbu veikšanai īpaši nepieciešams finansiāls atbalsts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Labdarības akcija #WhiteFriday aizsākās 2020. gadā kā atbilde vispasaules “Black Friday” jeb melnās piektdienas iepirkšanās drudzim, kad tās organizatori aicināja sabiedrību iepirkšanās vietā izbaudīt ziedošanas azartu un izcelt labos darbus, ko, par spīti ikdienas izaicinājumiem, veic dažādas organizācijas. To skaits ik gadu turpina pieaugt, un pieaug arī akcijas laikā ziedotā naudas summa, kas liecina par iedzīvotāju vēlmi palīdzēt līdzcilvēkiem arī ekonomiski grūtākos brīžos. Pērn saziedoto līdzekļu kopsumma pārsniedza 84 000 EUR, un arī šogad ikviens tiek aicināts sniegt savu atbalstu kā lielākām, tā mazākām organizācijām un iniciatīvām, kas ikdienā neatlaidīgi darbojas sabiedrības labā.

“Valsts nevar pastāvēt bez pilsoniskās sabiedrības, kas iesaistās sabiedrībai svarīgu problēmu risināšanā. Akcija #WhiteFriday ir brīnišķīga iniciatīva, kas nodrošina platformu daudzu un dažādu mums visiem svarīgu mērķu sasniegšanai,” komentē organizācijasZiedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

Liela daļa nozīmīgu iniciatīvu tiek īstenotas, tikai pateicoties atbalstītāju regulāriem ziedojumiem, un, lai arī organizāciju vajadzības mainās līdz ar aktuālajiem sabiedriskās dzīves procesiem, ar #WhiteFriday akcijas palīdzību ir iespējams novirzīt līdzekļus konkrētiem un salīdzinoši īsā laika posmā sasniedzamiem mērķiem. Ja pagājušajā gadā akcijā piedalījās 60 organizācijas, tad šogad šis skaitlis ir sasniedzis jau teju 100. To vidū ir arī Centrs POGA, SOS Mājas jauniešiem, biedrība “Neklusē”, “Latvijas humānās palīdzības centrs”, labdarības fonds “Rozā vilciens”, Centrs “MARTA”, Bērnu slimnīcas fonds, onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība “Dzīvības koks”, servisa suņu biedrība “Teodors”, centrs “Dardedze”, “Gribu palīdzēt bēgļiem”, labdarības fonds “Sofi” un daudzas citas.  

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ir patiess prieks, ka arī šogad kopā ar Ziedot.lv varam darīt labus darbus un mudināt uz tiem visus Latvijas iedzīvotājus. Šis laiks mums visiem ir gana sarežģīts un izaicinājumiem pilns, tomēr aizvien pieaugošais pozitīvo labdarības projektu un dažādu iniciatīvu skaits liek nepadoties un turpināt vairot labo, kopīgi palīdzot tiem, kam mūsu atbalsts šobrīd ir vēl svarīgāks kā jebkad. Tieši tādēļ vēlamies aicināt ikvienu Latvijas iedzīvotāju ziedot kādai labdarības vai nevalstiskajai organizācijai, kuru mērķi ir dažādi, taču vēlme viena – veidot labāku Latvijas sabiedrību,” komentē “Mobilly” vadītājs Ģirts Slaviņš.

Plašāka informācija par šī gada akciju, tās norisi un pārstāvētajām organizācijām pieejama mājas lapā www.whitefriday.lv. Ziedojumus iespējams veikt “Mobilly” lietotnē un mājaslapā, kā arī caur ziedot.lv.

Informāciju sagatavoja: Anete Freimane, mārketinga projektu vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.