Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Kultūras nama kasei mainīts darba laiks


Foto: Līga Orleana

Sākot ar 3. jūniju Valkas pilsētas kultūras nama kase strādā no pulksten 10 līdz 18.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai noskaidrotu, kāpēc kasei mainīts darba laiks, “Ziemeļlatvija” sazinājās ar pilsētas kultūras nama direktoru Aivaru Ikšeli. Viņš skaidro, ka, sākot ar 1. jūliju, kultūras namā strādās vairs tikai divas administratores, jo viena dosies pelnītā atpūtā.

“Vasarā darbiniekiem darba stundas izlīdzināsies, bet rudens un ziemas periodā, kad amatiermākslas kolektīvi nereti mēģina līdz pulksten 22 vakarā, šīs darba stundas tiek pārsniegtas. Katram ir noteikts, cik nedēļā un mēnesī ir jānostrādā. Ja šīs darba stundas tiek pārstrādātas, par tām ir jāsaņem papildu samaksa. Taču, zinot novada pašvaldības budžeta situāciju, par virsstundām darbiniekiem nevaram piemaksāt. Šī iemelsa dēļ ir arī mainīts kases darba laiks,” skaidro A. Ikšelis.

Viņa novērojumi liecina, ka rīta stundās līdz pulksten 10 cilvēku interese apmeklēt kasi ir niecīga. Vairāk cilvēku kasi apmeklē ap pusdienas laiku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

A. Ikšelis cer, ka jūlijā, kad beigsies audits, kurā tiek izvērtēti novada pašvaldības darbinieku darba pienākumi un slodze, radīsies skaidrība par to, vai kultūras namā ir par daudz darbinieku. Pašlaik neviena štata vieta kultūras namā netiek likvidēta.

“Ziemeļlatvija” jau vairākkārt ir rakstījusi, ka jaunā novada pašvaldības politiskā vadība kopā ar koalīcijas deputātiem nolēma izmantot ārpakalpojumu, tam budžetā paredzot gandrīz desmit tūkstošus eiro, lai audita pārbaudē izvērtētu darbinieku noslogotību un amata pienākumus.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.