Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Kultūras centru vadītājus aicina pieteikties jaunam profesionālās pilnveides kursam

Publicitātes foto.

Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) sadarbībā ar Latvijas Nacionālo kultūras centru, konsultējoties ar Latvijas kultūras darbinieku biedrību, ir izstrādājusi jaunu profesionālās pilnveides izglītības programmu “Kultūras centra stratēģiskā un personāla vadība” 160 akadēmisko stundu apmērā. Apgūstot šo izglītības programmu, kultūras centru vadītāji varēs iegūt zināšanas un apgūt prasmes par kultūras centra stratēģisko un personāla vadību kvalitatīva kultūras piedāvājuma nodrošināšanai pašvaldībās, mērķtiecīgi plānojot pieejamos resursus un veidojot sadarbību ar vietējiem iedzīvotājiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kursa norise plānota 2023.gada 12.septembrī – 7.decembrī tiešsaistē ar atsevišķām klātienes nodarbībām Rīgā, sniedzot iespēju piedalīties visu Latvijas reģionu pārstāvjiem. Kurss plānots otrdienu un ceturtdienu pirmspusdienās.

Kursa pasniedzēju vidū ir pieredzējuši nozares profesionāļi, kas dalīsies gan ar savu gūto darba pieredzi, gan ar teorētiskām zināšanām. Kursa dalībnieki mācīsies veidot kultūras centra darbības stratēģiju, apgūs producēšanas pamatprasmes, izmantojot mūsdienu tehnoloģiskās iespējas. Tāpat kursa dalībnieki attīstīs savu izpratni par kultūras organizācijas personālvadības pamatuzdevumiem un organizācijas reputācijas veidošanu, kā arī uzlabos savas prezentācijas prasmes.

Kursa noslēgumā tā dalībnieki, veicot dažādus mācību uzdevumus, iegūst apliecību par valsts licencētas profesionālās pilnveides programmas apguvi 160 akadēmisko stundu apmērā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunā izglītības programma plānota kā turpinājums pirmajai kultūras centru profesionālās pilnveides programmai “Kultūras centra vadības pamati”, kas tika veidota kultūras centru darbiniekiem ar nelielu darba pieredzi un ko ļoti atzinīgi novērtējuši līdzšinējie kursa dalībnieki no dažādiem Latvijas kultūras centriem. Programma “Kultūras centra vadības pamati” atkārtoti tiks piedāvāta 2024.gada sākumā.

Pieteikšanās kursam līdz 2023.gada 4.septembrim, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu.

Plašāka informācija par LKA Tālākizglītības centra piedāvātajiem kursiem un dalības nosacījumiem šeit.

Informāciju sagatavoja: Laura Brutāne, Latvijas Kultūras akadēmijas Tālākizglītības centra kursu koordinatore

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.