Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Kūku un kūciņu festivālam – necerēti liela atsaucība

Foto: pixabay.com

Pēc ilgāka pārtraukuma sestdien, 15. aprīlī, pulksten 12 Valkas pagasta saieta namā “Lugažu muiža” notiks kūku un kūciņu festivāls “Mans laimes salduma gabaliņš”. Pasākumam pieteikušās necerēti liels kūku cepēji skaits – 24.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ziemeļlatvija” atgādina, ka pirms vairākiem gadiem līdzīgs pasākums, kuru organizēja bijusī novada pašvaldības kooperācijas speciāliste Sniedze Ragže, notika Valkas pilsētas kultūras namā.

Saieta nama “Lugažu muiža” vadītāja Zane Mīļā informē, ka pasākumam pieteikušās dalībnieces ne tikai no Valkas novada, bet arī Smiltenes, Madonas un Jēkabpils puses.

“Tiešām necerēju, ka būs tik liela atsaucība. Tas apliecina, ka kūku cepējas grib dalīties ar savām prasmēm un ir gatavas tāpēc mērot pat tālu ceļu līdz mums,” ir gandarīta Z. Mīļā. Viņa skaidro, ka, iegādājoties ieejas biļeti par pieciem eiro, visi apmeklētāji varēs nogaršot visas kūkas. Turklāt pasākumā par muzikālo noskaņojumu rūpēsies mūziķis Klāvs Gulbis no Smiltenes puses.

“Ziemeļlatvija” interesējās, vai pasākuma dienā no Valkas kursēs pašvaldības autobuss uz Lugažu muižu, Z. Mīļā atbild, ka diemžēl šoreiz nekursēs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.