Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Kūku festivāla rīkotāji aicina pieteikties kūku cepējas – gan ar pieredzi, gan arī iesācējas

Valkas pagasta saieta nama “Lugažu muiža” vadītāja Zane Mīļā aicina kūku cepējas ne tikai ar pieredzi, bet arī iesācējas pieteikties kūku festivālam. Foto: No personīgā arhīva

Pirms dažiem gadiem Valkas pilsētas kultūras namā notika kūku konkursi. Tie guva atsaucību ne tikai no kūku cepējām, bet šo pasākumu labprāt apmeklēja arī cilvēki un novērtēja cepēju gardumus. Pēc ilgāka pārtraukuma līdzīgs pasākums gaidāms  Valkas pagasta saieta namā “Lugažu muiža”. Tur sestdien, 15. aprīlī, pulksten 12 notiks kūku festivāls “Mans laimes salduma gabaliņš”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saieta nama “Lugažu muiža” vadītāja Zane Mīļā aicina līdz sestdienai, 1. aprīlim, pieteikties ne tikai kūku cepējas ar pieredzi, bet arī tās, kuras tikai uzsākušas meistarot savas pirmās tortes, kūkas vai kūciņas. Pasākumā var piedalīties ne tikai ar ceptām kūkām, bet arī tā saucamajām ātrajām kūkām. Vienīgais nosacījums – jābūt vismaz divus kilogramus smagai kūkai. Tai obligāti nav jābūt saldai, var piedalīties arī ar savu meistaroto sāļo kūku.

Lai pieteiktu dalību festivālā, potenciālie kūku meistari aicināti zvanīt uz mobilo tālruni 29459171 vai 26471264. Līdz šim kūku festivālam pieteikušies jau pieci dalībnieki. Ir interese arī no kaimiņu novadiem. Z. Mīļā skaidro, ka nav jākautrējas pieteikties, jo kūkas netiks vērtētas. Dalībniekiem būs iespēja dalīties pieredzē, uzzināt jaunas receptes un kūku cepšanas noslēpumus. Būs pārsteiguma balvas. 

Z. Mīļā stāsta, ka apmeklētājiem uz pasākumu būs jāiegādājas ieejas biļete, kas maksās piecus eiro. Apmeklētājiem būs iespēja nodegustēt visu dalībnieku piedāvātās kūkas. Būs arī kafija un muzikāls pārsteigums – koncerts.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.