Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Krauklis komandējumā uz Gruziju dodas par savu naudu; deputāti vēlas viņu gāzt no amata

Aizvadītajā nedēļā Valkas novada pašvaldības priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis savā atvaļinājumā atradās pie draugiem Kutaisi pašvaldībā Gruzijā. Viņš šo braucienu pats arī finansēja no saviem personīgajiem līdzekļiem, jo novada domes deputātu vairākums nepiekrita Kraukļa komandējumam kopā ar Valgas pašvaldības delegāciju.

Esot Gruzijā, V. A. Krauklis sociālajos tīklos savā kontā rakstīja: “Draudzība un sadarbība ir jākopj. Cieņas izrādīšana, personīgie kontakti, jo īpaši svarīgi ir Kaukāza valstīs. Pateicoties šai pieejai, mums ar Kutaisi bija kopīgi projekti pat pandēmijas laikā. Neatsaukties uz viņu ielūgumu būtu ne vien netālredzīgi, bet arī nepieklājīgi. Žēl, ka daļa Valkas novada domes deputātu to nesaprot vai nevēlas saprast. Taču neviens man nevar aizliegt doties uz Kutaisi svētkiem atvaļinājuma laikā par saviem līdzekļiem, tādējādi labojot domes deputātu vairākuma kļūdaino lēmumu. Īpašs paldies Latvijas vēstniecei Gruzijā Edītei Mednei, kura bija speciāli atbraukusi uz Kutaisi, lai sastaptu Latvijas – Valkas – pārstāvjus.”

Pēc brauciena uz Kutaisi “Ziemeļlatvija” sazinājās ar V. A. Kraukli, lai uzzinātu, kādi ir šī brauciena ieguvumi, cik iztērēta personīgā nauda un vai tas bija to vērts.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.