Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Konkurss skolēniem “Šodien laukos” sāk 9. sezonu

Jau devīto gadu skolu jauniešus un bērnudārzu audzēkņus iepazīt laukus, mežus un ūdeņus aicina konkurss “Šodien laukos”, ko organizē Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmajā posmā, kas sākas jau tagad, aicināti piedalīties skolēni vecumā no 12 līdz 16 gadiem, startējot individuāli vai klases/kolektīva sastāvā. Atgādinām, ka pieteikties dalībai konkursā var visā tā norises laikā. Konkursa noslēgumā trīs labākie individuālie dalībnieki un trīs veiksmīgākās klases/kolektīvi saņems vērtīgas balvas. Lai darbošanās būtu vēl aizraujošāka, aicināsim dalībniekus piedalīties konkursa noslēguma pasākumā, kurā būs iespēja kā veikt dažādus uzdevumus un krāt punktus, tā uzzināt ko jaunu!

Pieteikšanās konkursam: ŠEIT

Konkursa pirmais posms notiks līdz 30. maijam. Šajā laikā dalībniekiem būs iespēja pildīt uzdevumus par lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības tēmām. Konkursa noslēguma pasākumā būs iespēja aktīvi piedalīties un iegūt papildpunktus. Dalībnieku iesūtītie darbi tiks vērtēti, dalībniekus ar lielāko punktu skaitu apbalvojot ar vērtīgām balvām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sandra Eimane, konkursa “Šodien laukos” vadītāja: “Novēlu, lai šis konkurss sniedz jaunas zināšanas, iespēju doties dabā un kopīgi sastrādāties kā ar komandas biedriem, tā vecākiem un skolotājiem! Lai vēlme izzināt un radošums ir ar jums! Ar prieku gaidīsim jūsu radošās idejas!”

Ņemiet vērā, ka jau šobrīd ir iespēja piedalīties “Šodien laukos” pirmajā lielajā uzdevumā – “Tu esi tas, ko Tu ēd!”. Uzdevumu meklē ŠEIT

Mazākos – 3 līdz 7 gadus vecos bērnus – konkurss aicinās izzināt laukus, mežus un ūdeņus vasaras vidū. Savukārt noslēdzošais konkursa posms 8 līdz 11 gadus veciem bērniem notiks valsts svētku mēnesī – novembrī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunākā informācija tiks publicēta “Šodien laukos” FB un Instagram kontos, kā arī izsūtīta e-pastos tiem, kuri būs pieteikušies!

Vai esi gatavs piedzīvot un izzināt Latvijas skaisto dažādību laukos, mežos un ūdeņos, dodoties dabā un pildot dažādus uzdevumus? Ja jā, tad uz tikšanos!

Uz visiem jautājumiem atbildēsim e-pastā: sodienlaukos@llkc.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.