Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Konkursā ”Gaujienas Cālis – 2022” balsis skandina paši mazākie

Pirms neilga laika Gaujienas tautas namā norisinājās mazo vokālistu konkurss “Gaujienas Cālis – 2022”, kurā piedalījās septiņi cālēni (bērni vecumā līdz sešiem gadiem), kuri publikas priekšā nekautrējās rādīt, ko iemācījušies.

Pasākums pulcēja krietnu apmeklētāju skaitu, atbalstīt cālēnus bija ieradušies viņu ģimenes locekļi – mammas, tēti, brāļi, māsas, omītes un opīši, kā arī citi vietējie. Konkursa mērķis, kā zināms, ir atklāt jaunus un talantīgus pirmsskolas un skolas vecuma bērnus, veicinot viņu vokālās un mākslinieciskās prasmes.

Gaujienas tautas nama vadītāja Laima Poševa uzsver, ka līdz ar mazo vokālistu konkursu ir bijusi vēlēšanās, lai pagastā atdzimst tradīcijas – ir pasākumi, kuri būtu saistoši arī pašiem jaunākajiem pagasta iedzīvotājiem. “Pēc aizvadītā pasākuma noteikti ir pārliecība, ka “Gaujienas Cālis” ir jāturpina katru gadu. Redzēt smaidošus, saposušos bērnus uz skatuves, kuri ar skanīgām balsīm pieskandina zāli, ir prieks visiem. Priecājamies par sadarbību ar pirmsskolas izglītības iestādi un bērnu vecākiem,” teic L. Poševa un saka paldies bērnu vecākiem, kā arī mūzikas skolotājai Agi¬jai Lūsei, kura bērnus sagatavoja konkursam.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.