Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Koncertā izdziedās mīlestību

Ar mīlestību un par mīlestību – uz šādas emocionālās nots un viegli pavasarīgās melodijās skanēs koncerts “Con Amore” (“Ar mīlestību” – tulkojumā no itāļu valodas), kas Valentīndienas priekšvakarā, 13. februārī, notiks Smiltenes kultūras centrā un kurā uzstāsies Latvijas Nacionālās operas vadošie solisti Ilona Bagele (mecosprāns) un Raimonds Bramanis (tenors).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kaut arī līdz koncertam vēl ir laiks, jau sākusies biļešu iepriekšpārdošana.

Pozitīvs lādiņš grūtā laikā

Koncerta producents Spartaks Leimanis jau agrāk atvedis uz Smiltenes luterāņu baznīcu uzstāties profesionālus māksliniekus, bet šoreiz vairāku iemeslu dēļ norises vieta būs kultūras centrs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Izlēmām šo koncertu veltīt Valentīna dienai un sarežģītā, grūtā laikā mazliet pacelt garastāvokli  Smiltenes iedzīvotājiem un viesiem,” teic Spartaks Leimanis.

Koncertu “Con Amore” 13. februārī  piedāvā  fonds “Mūzikas darbnīca” sadarbībā ar Smiltenes kultūras centru. Sākums – pulksten 16.

Nosaukums “Con Amore” atspoguļo abu dziedātāju lielo mīlestību pret mūziku, pret to darbu, kuru viņi pašaizliedzīgi un ar panākumiem veic savās lomās operu izrādēs uz mūsu Baltā nama skatuves un dziedot publikai daudzos Latvijas reģionos un ārzemēs: Ķīnā, Norvēģijā, Vācijā, Kanādā, Baltijas valstīs, Čehijā. Šoreiz dziedātāji iecerējuši priecēt Smiltenes klausītājus ar daudzveidīgu repertuāru. Koncertā skanēs gan populāru operu melodijas, gan ievīsies pa kādai sentimentālākai stīgai no Franča Lehāra operešu melodijām. Programmu papildinās daudziem zināmās un tīkamās neopolitāniešu mīlas dziesmas itāļu valodā, kā, piemēram, “Volare” vai “Santa Lucia Luntana”. Koncertā Ilona Bagele izpildīs arī Raimonda Paula melodijas, jo māksliniece daudzkārtīgi uzstājusies kopā ar  Maestro un tādas R. Paula dziesmas, kā, piemēram, “Kerijas dziesma” vai “Es nevēlos dejot tango” ir viņas repertuāra neatņemama daļa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncerta muzikālo skanējumu bagātinās obojas  tembrs, piedāvājot klausītāju uzmanībai vairākus instrumentālus skaņdarbus jaunā obojista Marisa Bernāta izpildījumā. Pie klavierēm –  koncertmeistare Inga Rācene.

Mīlestību un uzmanību grib katrs

Dziedot Valentīndienas priekšvakarā par mīlestību, Ilona Bagele cer iepriecināt klausītājus un sniegt viņiem sirsnīgas emocijas. “Katrs cilvēks grib mīlestību un uzmanību. Valentīna diena ir svētki, kad būt divatā kopā ar mīļoto cilvēku un sagādāt viens otram prieku, varbūt aiziet kopā uz kādu koncertu,” teic māksliniece.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Taujāta, kā jūtas pandēmijas ierobežojumu laikā, Ilona Bagele par dīkstāvi nesūrojas – viss notiek.

“Mūsu profesionālā pilnveide neapstājas. Strādājam ar pedagogiem, iestudējam jaunas lomas, gatavojam jaunas koncertprogrammas.  Operā “Hamlets”, kas šomēnes piedzīvoja pirmizrādi, esmu Karaliene. Ir lomas  operās “Pīķa dāma” un “Simons Bokanegra”, arī operā bērniem “Burvju durtiņas”. Strādāju kā aktrise Jaunajā Rīgas teātrī, spēlēju izrādē “Klāvas tantes skūpsts”,” stāsta Ilona Bagele.

Biļetes uz koncertu “Con Amore” Smiltenes kultūras centrā iepriekšpārdošanā var iegādāties www.bezrindas.lv un Smiltenes kultūras centra kasē. Iepriekšpārdošanā  biļetes cena ir pieci eiro, pasākuma dienā – septiņi eiro.

Apmeklējot pasākumu, jāuzrāda derīgs Covid-19 sertifikāts un personu apliecinošs dokuments. Bērniem līdz 12 gadu vecumam sertifikāts nav nepieciešams, ja bērns ir pieaugušā pavadībā, kam ir Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts. Bērni no 12 gadu vecuma uzrāda vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veiktu skrīninga testu ar negatīvu rezultātu.  

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.