Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Koka apdares izmantošana un tendences interjera dizainā

Bieži nepelnīti aizmirsts materiāls, kas vidi padara mājīgu un siltu ir koks. Neatkarīgi no tā vai tās ir koka mēbeles, koka sienas vai koka akcentētas detaļas, tās veiksmīgi radīs mājīgu atmosfēru. Daudziem pierasts, ka koka apdares paredzētas tikai privātmāju veidošanai, taču tās lieliski iederas arī dzīvokļa interjerā. Tas ir interesants risinājums, kas rada siltu atmosfēru telpā, rada komfortu, harmonijas sajūtu un maksimāli atslābina. Ir arvien vairāk pētījumu, kas pierāda interjera ietekmi ne tikai uz mūsu garastāvokli, bet arī uz mūsu vispārējo veselību, tāpēc ir svarīgi saukt talkā profesionāļus, kas spēs ieteikt labāko risinājumu materiāla un krāsas izvēlē.

Globālās dizaina tendences ir vērstas uz to, lai mēs justos emocionāli ērti, tās lielākoties ir pandēmijas laika sekas, kas mūsu mājas ir padarījušas par vietu, kur strādājam, guļam, ēdam un socializējamies. Krāsa kādā izvēlamies koka apdari ir īpaši būtiska ne tikai ārtelpu, bet arī iekštelpu apdares dēļiem.

Tradicionālie koka brūnie toņi

Šokolādes brūnā krāsa 2022. gadā ir atgriezusies – karamele, kamieļkrāsa, īpaši pasteļtoņi. Šajā gadā redzēsim zemes brūno toņu atgriešanos, sevišķi konjaka krāsas. Būtiski izvēlēties rūpnieciski krāsotus apdares dēļus, jo tie saglabās savu kvalitāti ilgāku laiku.

Priežu koka apdare

Pēdējā laikā virtuvē un vannasistabā sastopami priežu koka dēļi, kas radīs mezglainu estētiku, piemēram vannasistabas griestos vai kā interesantus akcentus uz sienām. Starp citu, ļoti populāra dizaina tendence ir koka griesti. Priežu koka raksts radīs unikālu elementu telpā. Koka līstēm pie griestiem ir liels potenciāls, tie nodrošina akustikas priekšrocības, unikālu, dabīgu izskatu un elastību, kas ļauj integrēt apgaismojumu un uzstādīt dažādas sistēmas.

Koka apdare sienai

Izmantojot koku tiek nodrošināta papildu tekstūru un komforts dažādās mājas telpās, jo īpaši tas attiecas uz gadījumiem, kad koks netiek izmantots citur.

Telpa, kurā nav koka grīdas, varam censties novietot to kaut kur citur, piemēram, galvenajās telpās pie sienas, radot koka paklāja efektu, kas pievieno dabisku skaistuma elementu, vienlaikus padarot telpu patiesi stilīgu.

Koksne ir kā vīns, kas kļūst labāks ar vecumu un nekad nezaudē savu skaistumu. Pat pieaugot moderno materiālu skaitam, mēs dodam priekšroku kokam. Lai koks nebojātos to nepieciešams apstrādāt, tad tas kalpos ilgi. Piedāvājam impregnēšanu, krāsošanu, vaskošanu, beicēšanu.

Ja vēlaties uzzināt precīzu cenu par jūsu koka apdares dēļu krāsošanu, aplūkojiet mūsu mājaslapu: delukrasosana.lv un aizpildiet kontaktu formu vai zvaniet: 29 104 535

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.