Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

KNAB Krauklim piemērojis divus sodus

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) piemērojis divus administratīvos naudas sodus Valkas mēram Ventam Armandam Krauklim (Vidzemes partija).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valkas novada domes priekšsēdētājs 2021.gada 16.augusta Valkas novada pašvaldības Finanšu komitejas sēdē balsoja par atļauju SIA “LVBet” atvērt spēļu zāli, bingo zāli, totalizatoru vai derību likmju pieņemšanas vietu Ausekļa ielā 4, Valkā.

Tas varēja ietekmēt Kraukļa kā SIA “Ziemeļlatvija” dalībnieka mantiskās intereses, kas saistītas ar nekustamā īpašuma pārdošanas līguma noteikumu izpildi, norādīja KNAB.

Tāpat Krauklis Zemes komisijas 2020.gada 20.novembra sēdē balsoja par apbūves tiesību līguma noslēgšanu ar SIA “LVCaffe”, un tas varēja ietekmēt Kraukļa laulātās kā SIA “Valkas māja” dalībnieces mantiskās intereses, skaidroja KNAB.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Krauklis 2021.gada 12.februārī parakstīja ar SIA “LVCaffe” pārstāvi Apbūves tiesību līgumu, un tas varēja ietekmēt priekšsēdētāja laulātās kā “Valkas māja” dalībnieces un Kraukļa kā “Ziemeļlatvija” dalībnieka mantiskās intereses.

Krauklim par abiem gadījumiem attiecīgi piemērots 200 un 150 eiro lielu administratīvo sodu. Šogad martā amatpersona sodus samaksājusi.

“Firmas.lv” informācija liecina, ka “Ziemeļlatvijas” vienīgais īpašnieks ir Krauklis, bet uzņēmuma valdes locekli ir dzīvesbiedre Līga Avota-Kraukle. Uzņēmums 2020.gadā apgrozīja 4069 eiro un strādāja ar 23 641 eiro zaudējumiem. Dati par 2021.gadu patlaban nav pieejami. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Valkas māja” pērn pavasarī likvidēta, jo veikts reorganizācijas process. Uzņēmuma īpašniece bija Kraukļa dzīvesbiedre. Reorganizācijas process izpaudies kā “Valkas mājas” pievienošana “Ziemeļlatvijai”.

2020.gadā “Valkas māja” apgrozīja 22 489 eiro un strādāja ar 94 523 eiro peļņu.

Vēršam uzmanību, ka laikrakstam “Ziemeļlatvija” nav saistības ar SIA “Ziemellatvija”. Laikrakstu izdod SIA “Laikraksts Ziemellatvija” (laikraksta “Ziemeļlatvija” piebilde).

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.