Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Kas pacientam jāzina pirms plānveida operācijas Vidzemes slimnīcā

Foto: vidzemesslimnica.lv

Atsākot plānveida operāciju veikšanu Vidzemes slimnīcā, pakalpojuma drošai saņemšanai pacientiem jāievēro vairāki epidemioloģiskie nosacījumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai varētu veikt oftalmoloģiskās un ķirurģiskās operācijas dienas stacionārā, reģistrējoties pacientam jāuzrāda derīgs sadarbspējīgs sertifikāts vai negatīvs SARS COV-2 RNS tests, kas nav vecāks par 72 stundām.

Reģistrējoties uz pārējām plānveida operācijām, pacientam jāuzrāda derīgs sadarbspējīgs sertifikāts vai negatīvs SARS COV-2 RNS tests, kas nav vecāks par 72 stundām. Stacionāra nodaļā pacientam veic ātro antigēnu Ag testu, kas nosaka, vai viņš ir slims ar Covid-19 tieši šajā brīdī, un rezultāts iegūstams apm. 20 minūšu laikā.

Ja plānots izmeklējums endoskopiju nodaļā, pacientam reģistrējoties jāuzrāda sadarbspējīgs sertifikāts vai negatīvs SARS COV-2 RNS tests, kas nav vecāks par 72 stundām. Stacionāra nodaļā pacientam veic ātro antigēnu Ag testu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ja pacientam NAV derīgs sadarbspējīgs sertifikāts, reģistrējoties viņam jāuzrāda izziņa par negatīvu Covid-19 testu. Tāds pats jāuzrāda arī nepilngadīgu pacientu pavadošai personai. Covid-19 testam jābūt veiktam pēdējo 72 stundu laikā.

Informāciju sagatavoja: Benita Brila, SIA “Vidzmes slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.