Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Kārķu tautas namā izskanēs muzikāli literāra koncertprogramma “Dzirdēt ar sirdi”

Sestdien, 2022. gada 15. janvārī pulksten 15.00 Kārķu tautas namā izskanēs muzikāli literāra koncertprogramma “Dzirdēt ar sirdi”, kas veltīta barikāžu laikam un dzejnieces Kornēlijas Apškrūmas mūža devumam. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumu muzikāli, literāri un emocionāli kuplinās Valkas dziesmu draugu kopa “Nāburgi”, ar īpašām atmiņām dalīsies bijušais kārķēnietis, Latvijas mežu apsardzes lidotājs – novērotājs Aivars Mežulis, kurš bija iesaistīts Atmodas laika notikumos, kas šobrīd jau vērtējami ar pasaules mēroga nozīmību. Kā tas viss notika, kādu risku uzņēmās Mežuļa kungs akcijas Baltijas ceļš laikā, un daudz vēl ko citu, kas nav plaši publicēts, uzzināsiet, atnākot uz pasākumu! 

Kārķu pagastā ir apzināti 99 barikāžu dalībnieki, viņiem visiem piešķirts valsts apbalvojums – Barikāžu Piemiņas zīme. Uz pasākumu aicināti barikāžu dalībnieki un ikviens interesents, kam svarīgas vērtības – brīvība, tēvzeme, dzejnieces Kornēlijas Apškrūmas literārais mantojums, kura ikvienā grāmatā, dzejolī un dziesmā ir apliecinājusi dzimtenes, dabas un cilvēku mīlestību. 

Apmeklējot pasākumu, jāuzrāda Covid -19 sertifikāts, kas apliecina, ka apmeklētājs ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid -19 vai pārslimojis covid -19 pēdējo 6 mēnešu laikā, kā arī personu apliecinošs dokuments. Būsiet gaidīti!

Informāciju sagatavoja: Sandra Pilskalne

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.