Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Kārķos – lauku labumu un dāvanu tirdziņš

FOTO: SANDRA PILSKALNE

Sestdien, 9. decembrī, pulksten 14 Kārķu tautas namā notiks tradicionālais lauku labumu un dāvanu tirdziņš. Lauku gardumi, amatnieku izstrādājumi, muzikāli pārsteigumi, kamīnrožu gatavošana, radošo ideju pūra vētīšana, izloze no lielās pūra lādes, svētku egles iedegšana un vēl daudzas citas aktivitātes ļaus ikvienam baudīt īstu svētku sajūtu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kārķu pagasta pārvaldes speciāliste Sandra Pilskalne informē, ka svētku gaisotni radīs arī dziedātāja Elizabete Zagorska un ģitārists Ainis Rudzītis. Tirgus laikā būs īpašs piedāvājums pieaugušajiem un bērniem – radošā darbnīca kamīnrožu gatavošanā un pazīstamās brīvmākslinieces Lilitas Ikales no Zvārtavas pagasta radošo ideju pūra vētīšana. Tirgus izskaņā ikvienam būs iespēja piedalīties tradicionālajā loterijā no lielās pūra lādes.

Šobrīd jau pieteikušies 19 tirgotāji no visdažādākajām vietām – no Kārķiem, Ērģemes, Valkas, Rūjienas, Naukšēniem, Rencēniem, Valmieras, Cēsu, Alūksnes novadiem un citām Latvijas vietām. Pirmo reizi Kārķos no Rencēniem ieradīsies mājražotāja Anete Ādamsone, kura pazīstama ar zīmolu “Uz kūko”. Viņa piedāvās dažādas piparkūku mīklas, piparkūkas, makarūnus un dažādus citus kārumus. Pirmo reizi būs arī bioloģiskās saimniecības “Jaunlejasdruci” no Grundzāles īpašniece Ilze Ronimois, kura piedāvās gaļas plates, kūpinājumus un sieru.

Tirgotājiem vēl ir iespēja pieteikties līdz piektdienai, 8. decembrim, aizpildot anketu facebook.com/karkupagasts vai zvanot uz mobilo tālruni 26068289.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt pulksten 16 tiks iedegta svētku egle kopā ar Rūķi (Elizabeti Zagorsku) un Ziemassvētku vecīti (Aini Rudzīti). S. Pilskalne aicina ikvienu līdzi ņemt pašu gatavotus rotājumus lielajai rūķa eglei un tējas svecītes, lai kopīgi veidotu sveču ceļu pāri tiltiņam aiz Dabas koncertzāles līdz Lustiņ­druvai.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.