Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Kārķēnieši aicina gatavoties Meža dienām un koka auto sacensībām

Jau 10. gadu Kārķu pagasta Meža dienu ietvaros notiks koka auto sacensības. Interesentiem vēl ir laiks uzmeistarot savu sacīkšu auto. Foto: No personīgā arhīva

Lai gan tradicionālās Kārķu pagasta Meža dienas notiks tikai 28. un 29. aprīlī, jau tagad pasākuma rīkotāji aicina interesentus brīvo laiku veltīt koka auto izgatavošanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viena no pasākuma rīkotāju komandas galvenajiem vilcējspēkiem Sandra Pilskalne informē, ka šopavasar Kārķos notiks jau 18. Meža dienas. Kā vienmēr pasākuma programmā būs tradicionālās lietas, bet netrūks arī pārsteigumu.

Meža dienu ieskaņas pasākumi sāksies jau piektdien, 28. aprīlī, kad notiks izglītojošs seminārs “Viss par eglēm!”. Savukārt vakarā lauku mājas “Stimperi” lielajā šķūnī notiks gruzīnu kantri dziedātāja Šota Adamšvili  koncerts. Varēs nobaudīt arī gruzīnu ēdienus.

Pasākuma galvenajā dienā sestdienā, 29. aprīlī, kā allaž vispirms būs darbs. Tam sekos atpūta, radošas darbnīcas, kā arī – šogad jau 10. koka auto sacensības. Šajā pasākuma dienā spēlēs un arī vakarā ballē par labu omu rūpēsies grupa “Zēgevaldes trio” no Siguldas. Meža dienas vadīs TV un radio raidījumu un pasākumu vadītājs Gustavs Terzens.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jāpiebilst, ka 29. aprīlī, kā vienmēr būs arī dažādas interesantas izstādes, kurās var piedalīties ikviens pasākuma dalībnieks. Šogad iecerēta kustīgu koka rotaļlietu izstāde, tajā skaitā laivu un motorlaivu modelīši. Tos izvietos ūdensbaseinā.

Organizējot Meža dienas, kārķēnieši katru reizi pasākuma vadītāja pienākumus uztic kādai Latvijā pazīstamai radošai personībai. Šopavasar Meža dienas vadīs spilgtā TV un radio personība Gustavs Terzens.

“Abās pasākuma dienās plānotas vēl daudzas citas interesantas aktivitātes. Sekojiet līdzi informācijai,” aicina S. Pilskalne.

Lai piedalītos koka auto sacensībās, S. Pilskalne aicina iepazīties ar koka auto sacensību nolikumu.  Tas pieejams “Facebook” vai Valkas novada mājaslapā www.valka.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmo trīs vietu ieguvējiem no katras klases būs sponsoru īpaši sarūpētas balvas. Tam, kura koka auto aizbrauks vistālāk, balvā būs brauciens uz Briseli.

“Šogad sacensības notiks pirmo reizi uz tik kvalitatīva ceļa – uz jaunā, pagājušā gada rudenī uzlietā asfalta seguma. Visas cerības uz rekordiem! Jāķeras tikai pie darba un jāizgatavo katram savs sacensību koka auto,” aicina S. Pilskalne.  

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.