Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Kapelas “Sudmaliņas” skanējums novērtēts kā viens no profesionālākajiem ne tikai Vidzemē, bet arī Latvijā

Tur, kur parādās Valkas tautas mūzikas kapela “Sudmaliņas”, tā vien gribas neprātīgi mesties dančos. “Ziemeļlatvijai” ar kapelas mūziķiem šī ir pirmā saruna. Tā ir īpaša arī tāpēc, ka “Sudmaliņas” ir ceļā uz XXVII Vispārējiem latviešu dziesmu un XVII Deju svētkiem, kas Rīgā notiks no 30. jūnija līdz 9. jūlijam. Kapela veiksmīgi startēja Nacionālā kultūras centra rīkotajā skatē tautas mūzikas kolektīviem. Skatei bija jāiesūta līdz desmit minūšu garš videoieraksts. Aizvadītā gada decembra beigās, saņemot skates rezultātus, kapela “Sudmaliņas” ir ieguvusi 1. pakāpi. Turklāt valcēnieši Vidzemē ir otra labākā tautas mūzikas kapela. Pirmie ir kapela “Sēļu muižas muzikanti”. Skatē piedalījās 61 tautas mūzikas kapela no visas Latvijas. Pēc skatē iegūtā rezultāta “Sudmaliņas” ir devītie labākie Latvijā.

“Mēs varam būt apmierināti ar savu muzikālo sniegumu. Esam lepni,” atzīst kolektīva vadītāja Unda Ozoliņa

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.