Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Kampaņas “EJAM DILLĒS” aktualitātes

Attēls no “Mana vide” vietnes portālā “Facebook”.

2024. gada pavasarī informatīvās kampaņas “EJAM DILLĒS!” ietvaros sākot no 8. aprīļa uz Latvijas skolām dosies interaktīva ceļojošā izstāde, lai izglītotu bērnus par Eiropas Savienības Kopējās lauksaimniecības politiku un tās ieguvumiem. Rudenī īpaši aprīkots kemperis viesojās 11 dažādās skolās visā Latvijā, un pavasara mēnešos plānoti vēl 14 braucieni uz dažādām skolām visā Latvijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pavasara izbraucienus uz skolām plānots organizēt līdz maija beigām. Intereses gadījumā pieteikt skolu ceļojošajai izstādei var rakstot uz e-pastu: patricija.krapse@olsen.lv.

Tāpat kampaņas ietvaros uzstādīti arī digitālie stendi dažādās Latvijas pilsētu sabiedriskās vietās. No 4. marta līdz 8. aprīlim stendi ir izvietoti Jēkabpils novadā – Sēlpils Tautas namā, Krustpils kultūras centrā un Viesītes Kultūras centrā “Sēlija”. Aprīļa mēnesī stendus būs iespējams apskatīt Augšdaugavas novadā.

Par kampaņu

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kampaņas “EJAM DILLĒS!” mērķis ir veicināt sabiedrības zināšanas un informētību par ES Kopējās lauksaimniecības politiku, skaidrojot lauku reģionu attīstības nozīmi, lai iedzīvotājiem nodrošinātu veselīgu un ilgtspējīgu pārtiku.

Informatīvā kampaņa “Ejam Dillēs!” tiek realizēta ar Eiropas Savienības līdzfinansējumu.

Līdzfinansē Eiropas Savienība. Tomēr paustie uzskati un viedokļi ir tikai autora uzskati un viedokļi un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības uzskatus un viedokļus. Ne Eiropas Savienība, ne piešķīrēja iestāde par tiem nevar tikt sauktas pie atbildības.

Šarlote Lamberte, Projektu vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.