Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Kāds ir Tavs vasaras vakars Smiltenē?

FOTO: Līga Orleana

Sagaidot Smiltenes pilsētas svētkus “Vasaras vakari Smiltenē”, kas norisināsies no 2024. gada 15. līdz 21. jūlijam, Smiltenes novada pašvaldība izsludina stāstu akciju. Tajā aicinām ikvienu novadnieku vai tā viesi dalīties savā stāstā par vasaras vakaru/-iem Smiltenē!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Krāšņās strūklakas čalu piepildīts, romantisks pikniks Tepera ezera promenādē. Liktenīgā acu pāra sastapšana kādā zaļumballē Jāņukalna estrādē. Trakulīgs piedzīvojums naksnīgās pilsētas ielās. Varbūt nesteidzīga pastaiga laternu gaismā, baudot ceriņu smaržu un lakstīgalu trallināšanu?! Aicinām pastāstīt par kādu spilgtu vasaras piedzīvojumu Smiltenē vai vienkārši dalīties tajā, ar ko Tev asociējas vasaras vakari šajā pilsētā!

No iesūtītajiem stāstiem tiks veidots personisks un izjusts pārsteigums svētku apmeklētājiem, atklājot, cik skaista, romantiska un, iespējams, liktenīga ir mūsu novada sirds – Smiltene.

Stāstus aicinām sūtīt līdz 27. maijam uz e-pasta adresi prese@smiltenesnovads.lv. Jānorāda iesniedzēja vārds un uzvārds (vai tikai vārds, jā vēlaties palikt anonīms), kā arī kontakttālrunis vai e-pasts. Stāsta garums – līdz vienai A4 formāta lapai. Izlozēsim trīs stāstu autorus, kas saņems piemiņas veltes skaista vakara sarīkošanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalies ar sava vasaras vakara stāstu, ļaujot notvert šo sajūtu arī citiem! Kopā mums sanāk!

Madara Mūrniece-Krūmiņa, Smiltenes novada pašvaldības Komunikācijas un mārketinga speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.