Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Kāda ražotāja riepas izvēlēties?

Viens no kritērijiem, kas tiek ņemts vērā, izvēloties auto riepas, ir zīmols. Plaši zināmi, uzticami ražotāji parasti arī nozīmē kvalitāti un ilgtspējību. Tomēr – vai tas nozīmē, ka vienmēr ir jāizvēlas Premium klases riepas no populāra ražotāja?

Lai arī varētu šķist, ka dažādu ražotāju riepas savstarpēji daudz neatšķiras, tā tomēr nav gluži patiesība. Kā rāda neatkarīgo riepu testu rezultāti, populārāko riepu zīmolu riepas patiešām uzrāda labāku veiktspēju salīdzinājumā ar daudzām mazāk zināmu ražotāju riepām. Par laimi, uzticamāko ražotāju riepas pieejamas dažādās cenu kategorijās, kas nozīmē, ka katrs auto īpašnieks var atrast savām vajadzībām un iespējām atbilstošu risinājumu.

SAILUN riepas – pārbaudīta kvalitāte

SAILUN riepas ir starptautiski novērtētas, kvalitatīvas budžeta klases riepas, ko atzīst arī auto īpašnieki Latvijā. SAILUN riepas raksturo uzticamība un kvalitāte. Šī ražotāja piedāvājumā atradīsiet dažāda veida riepas gan vieglajām automašīnām, gan kravas un apvidus auto.

Pateicoties mūsdienu tehnoloģiju attīstībai, SAILUN nodrošina kvalitatīvu rezultātu, vienlaikus samazinot ražošanas izmaksas.

Citi svarīgi faktori riepu izvēlē

Zīmols, kvalitāte un cena ir tikai daži no kritērijiem, kas būtu jāņem vērā, izvēloties piemērotākās riepas savam auto.

Svarīgi ir arī izvēlēties sezonai atbilstošas riepas. Piemēram, ziemas riepas ir obligātas no 1. decembra, tomēr, kā zināms, sals nereti atnāk ātrāk par šo datumu, tādēļ, lai braukšana būtu droša un komfortabla, daļa auto īpašnieku šai sezonai piemērotas riepas iegādājas ātrāk.

Ir pieejamas arī vissezonas riepas, ar ko atļauts braukt ziemas sezonā, tomēr ir jārēķinās ar to, ka tās veiktspējas ziņā nebūs tik labas kā kvalitatīvas ziemas riepas.

Izvēloties riepas, uzmanība ir jāpievērš arī braukšanas apstākļiem. Piemēram, ziemas riepas ar radzēm būs piemērotas, ja daudz sanāk pārvietoties pa slikti tīrītiem lauku ceļiem.

Latvijas ziemām raksturīgiem laikapstākļiem – sniegam un ledum – piemērotas cietā sastāva ziemas riepas, kas zināmas arī kā Skandināvu tipa riepas.

Kur iegādāties labas riepas savam auto?

Riepas labāk ir iegādāties uzticamā un pārbaudītā vietā. Kvalitatīvas riepas dažādām prasībām piedāvā “MMK Riepu Serviss”. Pieejamas arī jau pieminētās SAILUN ziemas riepas – SAILUN Ice Blazer. Ieskatieties www.mmkserviss.lv un izvēlieties labāko!

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.