Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Jūnijā Valkas brīvdabas estrādē folkbaleta uzvedums “Cik Saules mūsos”

Publicitātes foto.

Sestdien, 11. jūnijā plkst. 21.00 Valkas pilsētas brīvdabas estrādē folkbaleta “Cik Saules mūsos” uzvedums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Folkbaleta uzveduma “Cik Saules mūsos” izrādes saturiskā vēstījuma centrā būs mūsdienu cilvēka sastapšanās ar seno latviešu dievību – Saules, Mēness un Pērkona – pasauli. 

Deju izrādi veidojuši Latvijā labi zināmi un augsti novērtēti jomas profesionāļi: laikmetīgās un mūsdienu dejas horeogrāfi un dejotāji Liene Grava un Reinis Rešetins, virtuozais mūziķis un komponists Kārlis Auzāns, literatūrzinātniece un scenāriste Lita Silova, režisors un videomākslinieks Roberts Rubīns, kostīmu māksliniece Ilze Vītoliņa un DA ”Daiļrade” mākslinieciskā vadītāja Iveta Pētersone-Lazdāne. 

Ir vairāki priekšnosacījumi, kāpēc šo deju izrādi mēs varēsim saukt par unikālu. Pirmkārt, pateicoties dejotāju un radošās komandas neatlaidībai, tā ir spējusi ieraudzīt dienasgaismu pat tik sarežģītos apstākļos kādos dzīvojam šodien. Šo mītisko stāstu izdejos vairāk nekā 70 dejotāju. Skatītājiem būs iespēja piedzīvot pirmo latviešu folkbaleta viencēliena izrādi ar orģinālmūziku. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegādāties Valkas pilsētas kultūras nama kasē katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 18.00, “Biļešu paradīze” kasēs un internetā. 

Bērniem līdz 10 gadu vecumam vecāka pavadībā ieeja bez maksas. 

Biļete maksā 5 eiro.

Informāciju sagatavoja: Aivars Ikšelis, Valkas pilsētas kultūras nama direktors

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.