Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Jūlija sākumā Raunā notiks divu dienu festivāls “Rodam Raunā!”

Festivāls “Rodam Raunā”, kas ir viens no lielākajiem Raunas pasākumiem ar plašu un aizraujošu programmu, šogad norisināsies no 8. līdz 9. jūlijam. Šogad festivāla tēma ir “Pasta”. Festivāla moto: “Paēdis cilvēks – laimīgs cilvēks!”, informē Smiltenes novada pašvaldības Kultūras un tūrisma pārvalde.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Festivāla atklāšana notiks 8.jūlijā Raunas ceplī ar Jāņa Lūsēna koncertprogrammu “Satikt Čaku”. Jāņa Lūsēna jaunradītās dziesmas savu īpašo skanējumu ieguvušas, savijoties diviem vīrišķīgiem balss tembriem – Zigfrīda Muktupāvela un Jāņa Strazdiņa baritoniem. Pašam komponistam muzicējot pie klavierēm, instrumentālo skanējumu kuplinās Jāņa Lūsēna juniora basa ģitāra, kā arī Harija Gūtmaņa ritma pulsācijas un sitamo instrumentu smalkās nokrāsas. Koncerta programmā Jāņa Lūsēna dziesmas ar Aleksandra Čaka vārdiem, mūzika nebijušām kino filmām un sarunas.

Koncerta laikā Raunas ceplī būs iespēja iegādāties SIA ,,Raunas māls” keramiku, darbosies bufete.

9.jūlijā Raunas stadionā notiks aicinām uz amatnieku un mājražotāju tirgus ar dažādām aktivitātēm, izklaidēm un gastronomiskiem pārsteigumiem pilsdrupu teritorijas apkārtnē.
Mazākajiem festivāla apmeklētājiem par prieku būs pieejamas piepūšamās atrakcijas un radošas nodarbes. Viesi varēs vizināties ar laivām skolas dīķī, veikt izjādes ar zirgu un poniju. Gardēžu zonā visas dienas garumā pūs iespējams nobaudīt vairāku veidu pastas ēdienus, vīnu, uzkost sieru un našķoties ar saldējumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dienas vidū Pilsdrupu estrādē koncertā “Teātru tenori” uzstāsies Artūrs Zvirbulis, Emīls Kivlenieks, Kristians Kareļins un Anatolija Livčas instrumentālā grupa. Tas būs elegants, atraktīvs koncerts, kurā populāras dziesmas izpildīs trīs tenori.

Pēcpusdienā nākotnes industriālajā parkā norisināsies diskusija ar Smiltenes novada uzņēmējiem.

Festivāla izskaņā pilsdrupu estrādē uz koncertu aicinās Igo, kopā ar pavadošo grupu iepriecinot ar Igo zelta repertuāra koncertu. Koncertā galvenokārt skanēs labi pazīstamas dziesmas, kuras cilvēki vienmēr gaida un vēlas dziedāt līdzi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Protams, man ir svarīgi, kā cilvēki klausās arī jauno repertuāru, iedziļinoties sarežģītajās tēmās, kuras mēs ar mūziķiem cenšamies pasniegt klausītājiem,” atklāj Igo. “Un tad nāk koncerta hitu daļa, kad skan laika pārbaudi izturējušās kompozīcijas, un nav svarīgi, vai cilvēkam, kas to klausās, ir deviņpadsmit vai deviņdesmit gadu – “Laika dziesmiņa”, “Zīlīte”, “Bet dzīvē viss ir savādāk” un citas.”

Pēc koncerta skaļa ballīte kopā ar grupu “Ballīšu kvartāls”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.