Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Jūlija sākumā notiks festivāls “Rodam Raunā”

Festivāls “Rodam Raunā” ir viens no lielākajiem pagasta  pasākumiem ar plašu un aizraujošu pogrammu, kas ļauj ikvienam uzzināt ko jaunu, pavadīt labi laiku un uzlādēties ar pozitīvām emocijām. Šogad festivāls norisināsies no 8. līdz 9. jūlijam. Festivāla tēma – Pasta. Moto: Paēdis cilvēks-laimīgs cilvēks!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Festivāla uzdevums ir izcelt un popularizēt konkrētā gadā izvēlēto produktu, veicināt vietējo uzņēmēju atpazīstamību, izcelt pašdarbnieku veikumus, piedāvāt kvalitatīvu mākslas un kultūras programmu, aktivitātes.  Festivāls “ Rodam Raunas ” arī šogad ir atradis savu īpašo produktu, lai  izceltu un iepazīstinātu ar to Smiltenes novada iedzīvotājus un viesus.  Pasta jeb makaroni. Esam priecīgi, ka mūsu pagastā   jau 16 gadu veiksmīgi  darbojas SIA “Siera ražotne”. Tas  ir vienīgais piena pārstrādes uzņēmums Baltijā, kurā top Zaļais siers. Plašajā klāstā ir  4 veidu nūdeles un 19 veidu makaronu.

Detalizētāku informāciju par festivāla  aktivitātēm  būs iespējams atrast, jau pavisam drīz, Smiltenes novada sociālajos tīklos.

Pasākums norisināsies sadarbībā ar SIA ”Siera ražotne”, Raunas pagasta pārvalde.

Informācijas avots: smiltenesnovads.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.