Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Jeberlejā būs gadatirgus

Foto: Līga Orleana

Nākamo svētdien, 12. maijā, kad Latvijā svinēs Mātes dienu, Blomes pagasta Jeberlejā notiks ikgadējais pavasara gadatirgus, ko cilvēki apmeklē arī dāvanu meklējumos māmiņām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tirgotāji var ierasties jau no pulksten 6 rītā. Iepriekšēja reģistrācija tirdzniecībai nav nepieciešama, informē Gaidis Bogdanovs, Blomes un Smiltenes pagastu apvienības pārvaldes vadītājs.

Tirgošanās sāksies pulksten 8 un ilgs līdz pulksten 13. Par labu noskaņojumu rūpēsies tautas deju kolektīvi. Koncertā uzstāsies Blomes tautas nama jauniešu deju kolektīvs “Atspēriens” un senioru deju kolektīvs “Nadele” un viņu draugi, dejotāju priekšnesumus papildinās Blomes pagasta dziedošie bērni.

“Mātes dienas koncerts un Jeberlejas gadatirgus Blomes pagastā ir sena tradīcija. Tirgū var mammai nopirkt un uzdāvināt, piemēram, rožu stādu, un pēc tam viņa turpat kopā ar ģimeni klausās un skatās koncertu,” apmeklēt pasākumu rosina Blomes tautas nama vadītāja Gita Skadiņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pavasara gadatirgū Jeberlejā tirgotāji pārsvarā piedāvā dažādus stādus un kaut ko arī no rūpniecības precēm, stāsta Gaidis Bogdanovs.

“Laipni aicinām pirkt un pārdot gribētājus! 12. maijs priekš stādīšanas ir labs, un mums parasti tajā dienā veicas ar labiem laikapstākļiem,” piebilst pagasta pārvaldnieks.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.