Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Jauniešus aicina pieteikties vasaras nometnei ASV

Jaunieši, kas šobrīd mācās 11. klasē, aicināti pieteikties stipendijas programmai BAFF Līderības Akadēmija, kas sniedz iespēju vasarā pavadīt divas nedēļas ASV un iegūt neaizmirstamu pieredzi. Līdz 14. martam programmai aicināti pieteikties aktīvi un mērķtiecīgi jaunieši, kuriem ir interese par uzņēmējdarbību, inovācijām un ilgtspējību, kā arī vēlme atklāt un attīstīt savus talantus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

BAFF Līderības Akadēmija ir konkursa programma 11. klašu skolēniem, kuriem piemīt entuziasms, mērķtiecība un vēlme attīstīties. Palīdzot izstrādāt katram savu projekta ideju, iesaistītie pasniedzēji no ASV veicinās interesi par inovācijām, iedvesmos un iedrošinās jauniešus realizēt savu līdera potenciālu. Akadēmija tiks organizēta ASV pilsētā Portlendā, Meinas štatā, kur jaunieši divas nedēļas pavadīs universitātes pilsētiņā, lai apgūtu līderības prasmju kursu.

Dalība Līderības Akadēmijā ir bez maksas. BAFF segs visus skolēnu ceļošanas, dzīvesvietas, ēdināšanas, veselības apdrošināšanas un transporta izdevumus.

Lai piedalītos konkursā, līdz 2022. gada 14. martam skolēnam jāreģistrējas portālā, jāaizpilda pieteikuma anketa un jāsniedz atbildes uz četriem ar līderību un motivāciju saistītiem jautājumiem angļu valodā. Plašāks ieskats konkursa nosacījumos un pieteikšanās programmai BAFF Līderības Akadēmija mājaslapā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Baltijas-Amerikas Brīvības Fonds darbojas Baltijas valstīs kopš 2010. gada rudens. Fonda misija ir stiprināt saikni starp ASV un Igauniju, Latviju un Lietuvu, finansējot izglītības programmas, kas vērstas uz profesionālo izaugsmi un personības attīstību.

Informāciju sagatavoja: Ilze Bembere, BAFF stipendiju programmas Latvijā

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.