Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Jauniešu konferences “Rosinātava” konkursā meklē vidusskolēnu – iedvesmotāju no Smiltenes un Smiltenes novada

Publicitātes foto.

Pirmo reizi neformālās un izglītojošās konferences “Rosinātava” vēsturē arī pašiem jauniešiem ir iespēja kļūt par vienu no Rosinātājiem. Aicinām ikvienu vidusskolēnu no Smiltenes un Smiltenes novada piedalīties konkursā “Jaunietis-Rosinātājs”, kura ietvaros tiks izvēlēts jaunietis, kuram būs iespēja uzrunāt un iedvesmot vidusskolēnus konferencē “Rosinātava 2022”.  Konkursa uzvarētājs balvā iegūs arī dāvanu karti 120 eiro vērtībā no “Rosinātavas” atbalstītājiem un draugiem “Sigulda Adventures” – piedzīvojumiem bagātākā izklaides parka, kur ir unikāla iespēja lidot vēja tunelī, laisties pāri Gaujas senlejai ar zipline “Zērglis”, lēkt ar gumiju, baudīt ainavu braucienā ar “Siguldas vagoniņš” – viss tepat Siguldā. Jāpiemin, ka universālā dāvanu karte derīga simts gadu, jo cilvēkam ir tiesības priecāties visa mūža garumā.  

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkurss “Jaunietis-Rosinātājs” noritēs divās kārtās. Pirmajā kārtā no 20.decembra līdz 7. janvāra plkst. 23.59 vidusskolēni no visas Latvijas ir aicināti iesūtīt video ar savu iedvesmas un pieredzes stāstu 2-4 minūšu garumā. Jauniešus ar interesantāko stāstu un pārliecinošāko runu uzaicināsim uz konkursa otro kārtu. Otrajā kārtā no 11. līdz 18. janvārim katrs konkursa otrās kārtas dalībnieks tiks uzaicināts uz tikšanos virtuālajā vidē ar neformālās un izglītojošās konferences organizatoru komandu. Tikšanās laikā jaunieši varēs prezentēt savas publiskās runas spējas, plašāk dalīties savā pieredzes stāstā, atbildēt uz konkursa rīkotāju jautājumiem un neformālā gaisotnē parunāties. Pilns konkursa nolikums pieejams šeit.

Konkursa uzvarētājs tiks uzaicināts kļūt par Jaunieti-Rosinātāju neformālajā un izglītojošajā konferencē vidusskolēniem “Rosinātava”, kas norisināsies 2022. gada 3. februārī  Rēzeknē, Latgales vēstniecībā GORS. Konkursa uzvarētājs balvā saņems universālo Dāvanu karti 120 eiro vērtībā no “Sigulda Adventures”.

Jau iepriekš ziņots, ka neformālā un izglītojošā konference vidusskolēniem “Rosinātava” notiks 2022.gada 3.februārī Latgales vēstniecībā GORS, Rēzeknē un tiešsaistē “Rosinātava” “Facebook” lapā. Dalībnieku skaits klātienē ir ierobežots – 300 cilvēki. Neformālā un izglītojošā konference “Rosinātava 2022” plānota “zaļajā” drošības režīmā – ieeja tikai ar sadarbspējīgiem vakcinēšanās vai pārslimošanas sertifikātiem, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Sekojam līdzi epidemioloģiskajai situācijai un pulcēšanās ierobežojumiem valstī un nepieciešamības gadījumā esam gatavi pulcēt jauniešus virtuālajā vidē “Rosinātava” “Facebook” lapā. Pasākuma laikā tiks ievēroti visi nosacījumi attiecībā uz epidemioloģisko drošību valstī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai reģistrētos neformālajai konferencei, nepieciešams aizpildīt reģistrācijas anketu. Vairāk informācijas par pasākumu iespējams atrast mājas lapā www.rosinatava.lv, kā arī “Instagram” kontā vai “Facebook” lapā.

“Rosinātava” notiek jau ceturto gadu, tā tiek organizēta ar Biznesa augstskolas Turība finansiālu atbalstu. Pasākumu atbalsta arī Tele2, Latvijas finieris, Einšteins, Old Riga SPA.

Informāciju sagatavoja: Sintija Antmane, “Rosinātava” sabiedrības informēšanas menedžere

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.