Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Jaunieši ēno Strenču slimnīcas speciālistus

Publicitātes foto.

Trešdien, 5. aprīlī, Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca iesaistījās ar savu dalību biznesa izglītības biedrības “Junior Achievement-Young Enterprise Latvija” rīkotajā “Ēnu dienā 2023”. Kopumā slimnīcas speciālistiem ik uz soļa sekoja 10 ēnas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Slimnīca vidusskolēniem piedāvāja iespēju iepazīties ar karjeras iespējām medicīnā, ļaujot dienu pavadīt ar speciālistiem viņu darba vietās un iepazīstot viņu izvēlēto profesiju specifiku. Jauniešiem bija lieliska iespēja iepazīties ar tādām profesijām kā – psihiatrs, deju un kustību terapeits, drāmas terapeits, kā arī mūzikas terapeits.

Tradicionāli lielākā interese bija par psihiatra un mākslas terapeita profesiju. “Ēnu dienas” ietvaros jaunieši piedalījās dažādās speciālistu veidotās aktivitātēs, lai labāk saprastu viņu profesionālo ikdienu. Ēnām bija iespēja piedalīties aktīvos darba procesos, vērot mentoru darba gaitas, kā arī uzdot sev interesējošos jautājumus.

Slimnīcā “Ēnu dienas” ietvaros ieradās skolēni no Valmieras 5. vidusskolas, Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas, Bauskas Valsts ģimnāzijas, Valmieras 2. vidusskolas, Valmieras Mākslas vidusskolas, Rīgas Valsts klasiskās ģimnāzijas, Madonas Valsts ģimnāzijas, Daugavpils Krievu vidusskolas – liceja un Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas. Savā darbā ļāva ielūkoties ārsti – psihiatri Dr. O. Krumholcs, Dr. I. Everte, Dr. R. Logins, Dr. L. H. Konošonoka, Dr. L. Tauriņa, mākslas terapeiti Alvīne Milere, Viesturs Roziņš, Liesma Lore.

Informāciju sagatavoja: Alise Seile, VSIA “Strenču PNS” sabiedrisko attiecību speciāliste

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.