Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Jaunieši demolē pilsētas brīvdabas estrādes dekoratīvo sienu

Foto: Inga Karpova

Diemžēl joprojām Valkā notiek nepatīkamas lietas, no kurām cieš visa sabiedrība. Proti, tiek demolēta pilsētas brīvdabas estrāde, kā arī šonedēļ Pedeles upes krastā pie Sarkanajām klintīm ir izpostīta ugunskura vieta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par šo nebeidzamo cīņu ar vides postītājiem “Ziemeļlatviju” informēja novada pašvaldības Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītājs Viktors Bavins. Par to, kas notiek brīvdabas estrādē, pašvaldības darbinieku informējusi kāda notikumu aculieciniece – seniore. Viņa redzējusi, ka visnotaļ agresīvi noskaņota jauniešu kompānija demontē estrādes dekoratīvo sienu, bet akmeņus un betona gabalus iemet turpat blakus tekošajā Pedelē. Redzot jauniešu rīcību, seniore piegājusi klāt un aizrādījusi postītājiem.

“Pēc tam viņai bija bail, jo jaunieši bijuši agresīvi,” stāsta V. Bavins. Viņš pieļauj, ka arī akmeņi no izpostītās ugunskura vietas ir iemesti Pedelē.

Jāatzīst, ka, daudzus gadus informējot lasītājus par notikumiem Valkā, vēl nebija dzirdēts, ka tiek postīta šī dekoratīvā siena. Protams, katrā vietā policija nestāvēs un arī videonovērošanu nevar uzstādīt, tāpēc jāpaļaujas tikai uz cilvēku modrību un drosmi aizrādīt vandaļiem pārtraukt posta darbus.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.