Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Jaunās ģimenes mācīs būt laimīgām

FOTO: www.pexels.com

Smiltenes novada Izglītības pārvalde sadarbībā ar  nodibinājumu “Sokrata tautskola” aicina jaunās ģimenes uz mūžizglītības nodarbību ciklu “Gribu dzīvot laimīgā ģimenē”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nodarbības ir bez maksas un notiks 29. un 31. augustā,  5., 7., 12. un 14. septembrī no pulksten 19 līdz pulksten 22 attālināti ZOOM platformā.

Semināru cikla mērķis ir izglītot jaunās ģimenes partneri (partnerus) laimīgas ģimenes izveidošanā, informē Gunta Grigore, Smiltenes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece.

Semināru temati ir: partnera trūkumi – kā pret tiem attiekties?; aizvainojumi – kāpēc neaizmirstas?;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

strīdi – kā strīdēties?; partnerattiecības, kad ģimenē piesakās bērns; krīze partnerattiecībās jeb vēlme šķirties – kā pārvarēt?; veselības ābece – kāpēc mēs slimojam?; materiālā labklājība – kas to ietekmē un kā to nodrošināt?; bērnu audzināšana; vispārcilvēciskās vērtības – laimīgas ģimenes dzīves pamats;  dzīves likumi un mācības – kā tie izpaužas ikdienas situācijās un ietekmē ģimenes laimi.

“Dalībnieku guvums būs partnera labāka izpratne un pieņemšana, savu stresu apzināšanās un atbrīvošana, izpratne par bērnu audzināšanu un izpratne, ko darīt, lai uzlabotu materiālo ģimenes labklājību,” teic Gunta Grigore.

Viņa piebilst, ka semināru cikla vadītāja Elvita Rudzāte ir daudzpusīga personība – jaunībā bijusi profesionāla sportiste, ar talantu mūzikā, ieguvusi divas augstākās izglītības – inženierekonomikā un psiholoģijā, vairāk nekā 20 gadus vadījusi konsultāciju firmu, pati konsultē partnerattiecību, savu sapņu īstenošanas un dzīves izpratnes jautājumos. Kopā ar partneriem nodibinājusi sociālus uzņēmumus, māca slimniekiem ārstēt sevi un risināt dzīves problēmas ar domu spēku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Elvita pastāvīgi pilnveido savas zināšanas, atklājot  piedošanas un mīlestības brīnumus. Lai nodotu citiem Latvijas iedzīvotājiem savas ilggadēji uzkrātās zināšanas un pieredzi, Elvita ir sagatavojusi grāmatu un garīgās prakses disku sēriju “Piedošanas mācība”. Šobrīd viņa turpina darbu pie nākamo grāmatu sagatavošanas,” stāsta Gunta Grigore,

Lai reģistrētos bezmaksas nodarbībām, jāsūta e-pasts uz adresi: gunta.grigore@smiltenesnovads.lv, norādot vārdu uzvārdu, telefona numuru un e-pastu.

Sandra Pētersone

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.