Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Jaunajā mājā – Ziemassvētku brīnums

Pirms Ziemassvētkiem pirmo reizi atraktīvais un omulīgais Ziemassvētku vecītis apmeklēja grupu dzīvokļu māju Valkā, Tālavas ielā 33. Foto: Inga Karpova

Aizvadītajā nedēļā pirmo reizi atraktīvais un omulīgais Ziemassvētku vecītis apciemoja cilvēkus ar garīga rakstura un kustību traucējumiem. Viņi par savām mājām sauc grupu dzīvokļu māju Valkā, Tālavas ielā 33.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pateicoties līdzcilvēku sirsnīgajam atbalstam, visi saņēma izsapņotās dāvanas – elektrisko cepeškrāsni, radio, saldumus un citas lietas, kuras paši dāvanu saņēmēji bija uzrakstījuši vēstulēs Ziemassvētku vecītim. Ciemos ar dāvanām bija ieradušies arī Latvijas Sarkanā Krusta Vidzemes komitejas izpilddirektore Gaļina Sokolova un Valkas novada pašvaldības priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.

Grupu dzīvokļu mājas vadītāja Indra Krūkliņa stāsta, ka pirms svētkiem visi iemītnieki mācījušies Ziemassvētku vecītim noskaitīt dzejolīti vai nodziedāt kādu sev tuvu dziesmu. Daudzus aizkustināja iemītnieces Birutas dziedātā “Klusa nakts, svēta nakts”. Lai svētku galdā celtu pašas ceptus pīrādziņus, Biruta cēlusies divos naktī, lai liktu raudzēties mīklu un paspētu visu izdarīt.

Visiem prieku sagādāja kopīgā iešana rotaļās un ar lielu jautrību apvītās rotaļas.

Vairāk foto no svētkiem ŠEIT.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.