Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Jaunajā apkures sezonā Smiltenē būs jāmaksā vairāk

Šajā teju jau aizvadītajā apkures sezonā, kurā siltumražotāji cits pēc cita noteica augstākus apkures tarifus kurināmā un energoresursu cenu dēļ, Smiltenē dzīvojošie centralizēti saražotās siltumenerģijas patērētāji savā ziņā jūtas kā “Dieva ausī”.

Viņiem rēķinos par siltumu nekas nemainījās, – 2022./2023. gada apkures sezonā Smiltenē siltumenerģijas apgāde tika nodrošināta saskaņā ar 2014. gadā apstiprināto siltumenerģijas apgādes gala tarifu, kas ir 58,31 eiro par megavatstundu (bez pievienotās vērtības nodokļa). Taču jaunajā 2023./2024. gada apkures sezonā gan par centralizēti saražoto siltumu Smiltenē būs jāmaksā vairāk.

Uzņēmums SIA “CS Smiltene” prognozē, ka pēc izmaksu precizēšanas atbilstoši aktuālajām resursu cenām un pēc saskaņošanas ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisiju (SPRK jeb regulatoru) siltumenerģijas apgādes gala tarifs jaunajā apkures sezonā Smiltenē būs lielāks, taču nepārsniegs 106 eiro par megavatstundu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.