Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Jaunais uzņēmējs apzinās lielo atbildības nastu un turpmāk strādās ar mērķi augt un attīstīties

Šopavasar daudziem valcēniešiem skumjās sažņaudzās sirds, mūžības ceļā pavadot vietējo uzņēmēju Rutu Hommiku, kuru vairākums sauca par Rutiņu. Tas tāpēc, ka viņa bija ļoti sirsnīgs, atsaucīgs un saprotošs cilvēks, bet ar stingru roku ilgus gadus veiksmīgi vadīja savu uzņēmumu. SIA “Rozi” sniedza sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu abās Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas ēkās, kā arī saimniekoja kafejnīcā “Līra” un kafejnīcā bijušās poliklīnikas telpās. Šī kafejnīca rūpējas arī par Latvijas Sarkanā Krusta sociālās aprūpes nama “Valka” iemītnieku ēdināšanu. Daudziem radās pamatots jautājums, kurš turpinās vadīt un sniegt sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumus, jo nav noslēpums, ka mazpilsētā ar šo rūpalu nodarbojas uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi vietējie uzņēmēji. Turklāt bērnu regulāra ēdināšana nav nekāda joka lieta, tāpēc šis jautājums bija jārisina, kā tautā saka, uz karstām pēdām.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.