Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Jauna tradīcija – dāvanu kiosks

Trešdien vakarpusē uz Palsmanes kultūras namā atvērto Ziemassvētku dāvanu kiosku tika nogādāti sapņu ķērāji, katrs citādāks, un ar klāt pievienotu pamācību, kur ķērājs jānovieto, lai tuvumā paturētu labos sapņus. Foto: Aija Zeibote

Jaunu tradīciju Palsmanes pagastā iedibinājis vietējais kultūras nams – Ziemassvētku dāvanu kiosku, kas kultūras nama pirmajā stāvā darbosies līdz 24. decembrim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ikviens, kurš pagatavojis kādu rokdarbu, kas der svētku dāvanām, to var nogādāt Palsmanes kultūras namā, kur tālāko rūpi uzņemsies iestādes darbinieki, iepazīstinot potenciālos klientus ar preci.

Palsmanes kultūras nama vadītāja Aija Zeibote teic, ka Ziemassvētku dāvanu kiosks ir alternatīva Ziemassvētku tirdziņam. “Cilvēki atnes to, ko skaistu paši ir darinājuši vai saražojuši un kas var noderēt dāvanām. Citi var nākt skatīties un izvēlēties. Iepriecināsim sevi un mīļus cilvēkus!” aicina Aija Zeibote.

Dāvanu kiosks Palsmanes kultūras namā darbojas no šīs pirmdienas, 6. decembra. Jau var iegādāties no linu auduma uzšūtas somas, servējamos dēlīšus, sienas dekorus, atslēgu piekariņus, krūžu paliktņus, sapņu ķērājus, apsveikuma kartītes, ko var izmantot arī eglītes rotāšanai. 

Aija Zeibote piebilst, ka vēl būs ziepes un adījumi, arī citi rokdarbi, jo viss ir procesā, amatnieki un mājražotāji ne tikai no Palsmanes pagasta, bet arī no citām vietām Ziemassvētku dāvanu kioska piedāvājumu var papildināt jebkurā laikā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.