Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Jāšanas sporta pasauli iepazīst no mazotnes

Bieži negadās lauku sētās ieraudzīt zirgus, kā tas bijis senāk. Tagad tie vairāk saistās ar atpūtu, sportu un priecē ainavā. Raunā, Baižkalnā, garāmbraucot vienmēr redzami zirgi. Viesojoties Raunas pusē, arī “Ziemeļlatvijai” radās interese noskaidrot ko vairāk par “Baižkalna staļļiem”, kas ir arī jātnieku sporta klubs. “Baižkalna staļļi” ir zirgkopības saimniecība, kas nodarbojas ar zirgaudzēšanu, bērnu un pieaugušo apmācību jāšanas sportā, kā arī ar tūrismu. Saimniecību izlolojusi Tatjana Jankovska, kura ir arī jāšanas  trenere. Mīlestība pret zirgiem ir visai ģimenei – arī abām meitām, kuras trenē zirgus un arī pašas aktīvi piedalās jāšanas sacensībās. Šajā reizē sanāca aprunāties tieši ar vecāko meitu Margaritu Mickeviču, kura par zirgiem interesējas no mazotnes un līdz ar to kļuvusi par īstenu jāšanas sporta entuziasti.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Ziemellatvija.lv abonementu:

"Ziemellatvija.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Ziemellatvija.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Ziemellatvija.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.