Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Japānis saviļņo publiku

Latviski dziedošais japānis Masaki Nakagava jūtas bezgala laimīgs par skatītāju atsaucību koncertā Smiltenē un teic viņiem paldies (attēlā – ar grupas “Apvedceļš” solistu Jāni Krūmiņu). Foto: No personīgā arhīva

Jaunais gads Smiltenes kultūras centra zālē sācies ar koncertu, kas sapulcināja pilnu zāli ar skatītājiem un izpelnījās cildinošas atsauksmes, – ar japāņa Masaki Nakagavas un grupas “Apvedceļš” kopīgu uzstāšanos, turklāt japānis pārsvarā dziedāja latviešu valodā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tas bija vienreizēji, “Ziemeļlatvijai” atzīst viena no skatītājiem, smilteniete Līga Auga un piebilst, ka neatceras otru tik emocionālu, kolosālu, sirsnīgu koncertu.

“Visa zāle gandrīz visu koncertu dziedāja līdzi zināmajām dziesmām. Pēc tam sekoja ovācijas, cilvēki stāvēja kājās, aplaudēja, negāja projām, stāvēja zāles ejā rindā līdz durvīm, lai nofotogafētos ar japāni un parunātos. Viņš ir ļoti sirsnīgs, patiesi atvērts cilvēks, visu laiku smaidīja, un skatītāji  atplauka viņam līdzi, dziedāja kā kopkoris. Aizgāju mājās pacilātā garastāvoklī,” iespaidos dalās Līga Auga.

Smilteniešu atsaucība savukārt aizkustinājusi Masaki Nakagavu, kurš savā “Facebook” kontā ierakstījis skatītājiem veltītus pateicības vārdus: “No sirds liels paldies visiem, kuri atnāca uz koncertu! Esmu bezgala laimīgs, ka dziedājāt līdzi dziesmām un koncerta beigās pat atnācāt ar mani parunāt un kopā nofotografēties! Paldies!”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau rakstījām, ka iespēju Smiltenē klausīties, kā japānis kopā ar “Apvedceļu” latviski dzied šīs grupas leģendāro hitu “Zemenes” un citas dziesmas, sagādāja smiltenieši TV producenti Ruta Madarāja-Veisa un Ivo Veiss.

Ruta Madarāja-Veisa ar “Ziemeļlatvijas” starpniecību teic paldies visiem cilvēkiem, kuri atnāca uz koncertu. “Koncerts tiešām bija ļoti sirsnīgs. Pēc tam pat naktī cilvēki man rakstīja vēstules, komentēja un teica paldies. Nekad agrāk nebiju redzējusi, ka visa zāle dzied līdzi, spīdina lampiņas telefonos, aplaudē un beigās ar stāvovācijām godina māksliniekus un nelaiž projām no skatuves. Masaki bija iemācījies vairākas “Apvedceļa” dziesmas, no kurām lielākās ovācijas izpelnījās “Zemenes”, bet koncertu  beidzām ar “Pie Dieviņa gari galdi”, kur arī visa zāle dziedāja līdzi. Masaki vasarā noteikti atgriezīsies Smiltenē, un tad mēs domāsim, kā varbūt atkal iepriecināt smilteniešus,” teic Ruta Madarāja-Veisa.

Savukārt sestdien, 7. janvārī, Masaki Nakagava un “Apvedceļš” uzstājās Rojā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.