Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Izveidots Ukrainas atbalsta pasākumu kalendārs

Kustības “Gribu palīdzēt bēgļiem” iniciētajā kalendārā www.podiyi.lv ir atspoguļoti notikumi, kurus Ukrainas cilvēki var apmeklēt bezmaksas, pasākumi Ukrainas atbalstam, kā arī iespējas iepazīt Ukrainas kultūru un kopā pavadīt laiku neformālā atmosfērā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kalendāru “Gribu palīdzēt bēgļiem” un kurp.es izveidojusi sadarbībā ar Kultūras ministriju, Rīgas domi un nevalstiskajām organizācijām  ar mērķi apkopot dažādos kultūras, sporta un kopienas integrācijas pasākumus vienkopus.

Jau šobrīd kalendārā var apskatīt gan aicinājumus piedalīties labdarības koncertos, gan iespējas bez maksas apmeklēt valsts muzejus un skatīties ukraiņu kino, gan apmeklēt jogas nodarbības un dažādus pasākumus bērniem.

Kalendārā pasākumus var ievietot valsts un pašvaldību iestādes, uzņēmēji un nevalstiskās organizācijas. Kalendārs pieejams latviešu, ukraiņu, krievu un angļu valodās.
Vēlamies pateikties katram, kas ikdienā sniedz palīdzību Ukrainas kara bēgļiem. Aicinām izmantot kalendāru, gan daloties ar informāciju par pasākumiem, gan arī lai atrastu informāciju par tiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aktuālajai informācijai par šo iniciatīvu un citu nepieciešamo atbalstu iespējams sekot līdzi www.palidziukrainai.lv, kā arī “Facebook” grupā. Sazināties ar kustību “Gribu palīdzēt bēgļiem” var, rakstot uz gribupalidzetbegliem@gmail.com.

Kustības „Gribu palīdzēt bēgļiem” mērķis ir sniegt praktisku, tūlītēju un brīvprātīgu palīdzību patvēruma meklētājiem, bēgļiem un starptautiskās aizsardzības saņēmējiem, vienlaikus veicinot šo cilvēku integrāciju Latvijā. “Gribu palīdzēt bēgļiem” ziedojumu konts: LV24HABA0551041611130.

Informāciju sagatavoja: Linda Jākobsone, kustība „Gribu palīdzēt bēgļiem”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.