Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Izveidota “Valmiera glass” darbnīca bērniem un jauniešiem

Publicitātes foto.

Tagad Valmierai ir sava “Valmiera glass” darbnīca, kurā bērniem un jauniešiem asināt prātu, veicināt radošo iztēli un ražot neticamas lietas. AS “Valmieras stikla šķiedra” ir papildinājusi Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” materiāltehnisko bāzi, kopīgi izveidojusi “Valmiera glass” darbnīcu, sniedzot plašākas iespējas tehniskās jaunrades pulciņu nodarbību organizēšanā un norisē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šajā mācību gadā “Valmiera glass” darbnīcā ir iespēja apgūt prasmes darbā ar CNC iekārtu, pilnveidojot datorprasmes 3D modelēšanā, konstruēšanā un programmēšanā, kā arī veidojot dizaina projektus. Ar CNC darba galda daudzfunkcionalitāti ir iespējams ne vien dažādot nodarbību programmas, bet arī organizēt profesionālās pilnveides kursus pedagogiem un citiem interesentiem. 

“Patiesi ceram, ka uzņēmuma sniegtais atbalsts palīdzēs jauniešiem un bērniem attīstīt savas prasmes un radīt jaunas iespējas nākotnē. Jauno aprīkojumu dāvinājām ar mērķi – radīt interesi un izpratni par inženiertehniskajām zināšanām. Mūsuprāt, tehniskās jaunrades pulciņi un nodarbības ir viens no būtiskiem sākuma posmiem pretī ieilgušo problēmu risināšanai eksakto mācību priekšmetu, tehnoloģiju un zinātnes jomās Latvijā. Mums kā ražojošam uzņēmumam ar augstu inženiertehnisko iekārtu bāzi īpaši svarīga ir turpmāka jaunatnes iesaiste STEM izglītības programmās, ” akcentē AS “Valmieras stikla šķiedra” valdes priekšsēdētājs Stefans Jugels.

Informāciju sagatavoja: Marika Upnere, Sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.